Чоловік - ТерезиКоли ви знайомитесь з чоловіком, народженим під знаком Терезів, пам’ятайте, що він надзвичайно самозакоханий. Але, також, він буде вимагати від партнера постійного прояву любові по відношенню до себе.

Його знаком керує Венера, тому Чоловік Ваги запрограмований на кохання. Багато хто переконаний, що саме Терези найбільш досвідчені в амурних справах. У ліжку він дуже гарячий, любить всякого роду експерименти і авантюри, готовий на будь-які ризики тільки щоб підігріти сексуальний азарт. Але, якщо у чоловіка цього знаку серйозні стосунки, то він буде відчайдушно і романтично доводити свої почуття при будь-якому зручному моменті. Партнер, який зуміє відкрити його душу, підкорити його серце, і буде винахідливим в ліжку, може розраховувати на повну віддачу і лавину пристрасті.

Пошук любовних пригод Чоловік Терези починає з досить раннього віку. Ще з самого дитинства він вчитися визначати жіночу красу. Ваги вкрай не люблять самотність. І, швидше за все, віддадуть перевагу бути в незадовільних відносинах, ніж зовсім без пари. Таке становище може призвести до розчарування їх в любові і навіть загнати в глибоку депресію. Але варто з’явитися на горизонті достойного партнера – Ваги знову спалахують. Такі чоловіки, безумовно, прагнуть до довгострокових відносин і, як правило, можуть створити пару практично з будь-яким знаком.

За життя, чоловік Ваги має загострене почуття справедливості. Це стосується всіх сфер його життя. На роботі така поведінка може викликати деякі конфлікти з керівництвом. Тому, даному знаку в ідеалі бути самому начальником. За його керівництвом будь-яке підприємство буде процвітати, а співробітники будуть впевнені в стабільності. Терези чоловіки амбітні, вони знають, куди вони йдуть і, як тільки вони подолають притаманну їм тенденцію до нерішучості, вони можуть зробити блискучу кар’єру.

Хлопець-Терези

Завдяки тверезому мисленню Терезам легко знаходити рішення навіть дуже важких завдань. Вони зазвичай є арбітром у вирішенні конфліктів і суперечок. Маючи унікальну здатність до дипломатії, чоловік Ваги в будь-яких переговорах знайде спільну мову і, все-таки, перетягне домовленість на свою користь.

До грошей Чоловік ставитися з великою любов’ю. Розкіш і багатство – це те, до чого він прагне. Але відповідаючи знаку, він завжди буде намагатися тримати баланс своїх коштів. Ваги віддадуть перевагу довгостроковим вкладенням і будуть спокійні за особисті заощадження.

Залишити коментар

*

Вгору