Лев жінка в своїх кращих проявах є втіленням вірності, честі, і довіри. Однак, вона повинна піклуватися про схильність до перебільшення почуттю власної важливості. Серце є центром серцево-судинної системи, центром життя і, найчастіше жінки Лев може відчути, що вона є центром будь-якої життєвої ситуації, в якій вона знаходиться.

Жінка-Лев

У той час, як не зріла дівчина Лев може нестися галопом по життю і вимагати загальної уваги, жінка діє абсолютно розумно. Вона безмежна в своїй великодушності і не зациклена на виконанні своїх власних бажань і цілей.

Лев також символізує сонце, а сонце ніколи не вичерпує свого тепла. Вона безмежна в усьому: в любові, в грошах, в допомозі. Жінка Лев-це по справжньому турботлива людина, яка готова на все заради досягнення поставленої мети.

Лев жінка любить витрачати гроші таким чином, що можуть бути й неприємні наслідки. Вона любить відвертий одяг, яскраві прикраси та предмети інтер’єру, і без сумніву дуже дорогі автомобілі. Вона буде прагнути інвестувати свої гроші у витвори мистецтва і старовинні артефакти. Можливо, задумається про відкриття довгострокового цільового рахунку.

Вона може бути дуже щедрою з дітьми та друзями, будеДівчина-Лев купувати спеціальні подарунки для своїх рідних і близьких і буде, швидше за все, тією людиною, яка сплатить рахунок в ресторані. Але як би її не занесло у розтрати, Лев завжди пам’ятатиме, що потрібно залишити частину доходів недоторканими.

Лев жінка є втіленням самої романтичності: пристрасна, поетична, полум’яна, і обожнююча. Вам варто пам’ятати: все, що вона так палко дарує своєму коханому, вона буде чекати у відповідь в рівній кількості і з тією ж інтенсивністю.

Найчастіше любов жінки Лева може стати трохи перебільшеною. Вона буде власником у відносинах. Хоча це і буде досить мило на початку, з часом почне дратувати. Якщо ви дасте зрозуміти їй, що вона занадто тисне, то, швидше за все, така жінка послабить свою хватку. Жінка Лев надзвичайно горда натура. І якщо вона відчує, що ви її цінуєте, буде намагатися з подвійним завзяттям.

Партнер у такої жінки повинен бути дуже сильним. Адже приручити Лева дуже важко. Але якщо вам вдасться, то можете розраховувати на повну віддачу. Діти і сім’я у такої жінки завжди будуть головними. Це те, за що вона готова боротися до останнього.

Залишити коментар

*

Вгору