Жінка – Терези шукає миру, бездоганної якості, і справедливості в усьому, що вона робить. Вона, як правило, постійно працює над тим, щоб збалансувати суперечливі почуття всередині себе. Внутрішній конфлікт постійно штовхає її на необдумані вчинки, які іноді псують репутацію.

Жінка-Терези

Часто, моральна нестійкість Терезів втягує її в конфлікти і суперечки різного роду. Але на щастя з віком ця тенденція значно слабшає.

Як і чоловіки цього знаку, жінки володіють сильним почуттям справедливості. Але на додачу до нього додається ще й емоційність що в свою чергу робить жінку – Терези прекрасним дипломатом, порадником, суддею, адвокатом, юристом і просто надійним другом. Якщо Ваги прислухаються до голосу здорового глузду і навчаться розділяти наполегливість і просту принциповість, то вони швидко злетять по кар’єрних сходах. Вони зможуть мати практично все, що захочуть.

Проблемою для Терезів є не вміння розставляти пріоритети. Вони завжди балансують між почуттям обов’язку і власними потребами. На роботі, це може призвести до непорозуміння з керівництвом, а вдома до конфліктів з рідними. Саме тому, для такої жінки потрібен спокійний і розважливий партнер, чоловік, який огорне її безмежною турботою. У таких відносинах Жінка Терези буде умиротвореною і розслабленою що дасть можливість розставити по поличках своє внутрішнє «Я».

Дівчина-Терези

Пошук надійних і довгострокових відносин Ваги починають досить рано. Вони кидаються в різного типу авантюри, якщо це допоможе їм домогтися бажаного чоловіка. Вони будуть вдаватися в крайнощі – стригти і фарбувати волосся, робити тату, змішувати різні стилі одягу тільки для того, щоб зберегти пристрасть у стосунках. Звичайно, така поведінка швидко їй набридне, і вона почне свої пошуки заново. Але якщо вже Жінка Терези визначилася, то будьте впевнені, що відносини з нею будуть досить непередбачувані. Вона любить робити сюрпризи і організовувати свята. Життя з такою жінкою дуже різнобічне. Її діти будуть ходити на безліч секцій, вивчати мови і танці. Всією сім’єю будуть відвідувати різні виставки, і ходити разом в походи.

Сімейний бюджет в руках Терезів буде завжди повний. Її раціональність і прагнення балансу буде допомагати їй, вигідно вкладати кошти і розумно витрачати. Вона ніколи не залишається на мілині. У цьому вся мудрість Терезів.

Залишити коментар

*

Вгору