Лев чоловік в основному сердечний, відчайдушний екстраверт. Він романтичний, любить бути в центрі уваги. Його приваблюють яскраві жінки, якими він може похвалитися в компанії. Він дуже звабливий. Жінок завжди привертають такі сильні особистості.

 Чоловік Лев має особливу потребу бутиЧоловік-Лев поміченим. Трохи жіночої похвали або лестощів допоможуть вам знайти з ним спільну мову. Лев чоловік в основному вірний, уважний, чуйний. Вогонь і пристрасть горить в його душі і тілі. У нього дуже потужний сексуальний потенціал. У ліжку зазвичай він бере на себе ініціативу. У сім’ї Лев пристрасний і наполегливий. Його дружина ніколи не буде нудьгувати. І хоча в компаніях чоловік Лев вибирає собі найпомітнішу жінку, в дружини зазвичай бере повну свою протилежність. Діти в сім’ї Лева завжди на першому місці, хоча ростуть вони в суворій дисципліні. Але коли з’являються онуки, Леви перетворюються на мегатурботливих дідусів, які безмежно балують.

Незважаючи на кілька імпульсивний, нестерпний характер більшість жінок знаходять чоловіків Левів дуже привабливими.

Зазвичай чоловік Лев робить прекрасну кар’єру. Вони завжди прагнуть до величі, влади і в цілому прагнуть до більш високих позицій у житті. Найчастіше ви зустрінете Левів адвокатів, банкірів, брокерів, відомих лікарів. Навіть у менш високооплачуваних професіях вони досягають професійних висот. У всьому він прагнутиме бути першим. І все має бути найкраще. Самий комфортабельний номер в готелі, найпрестижніші меблі для офісу, машина тільки преміум класу. Вони любителі ризику, які бачать мету і не бачать перешкод.

Хлопець-Лев

Лев не може не бути в центрі уваги, завдяки своєму позитивному ставленню, загостреному почуттю справедливості і властивих йому якостей лідера. У світі великого бізнесу Леви, як правило, виступають на посаді голови, або президента компанії, воліючи бути найголовнішим.

До грошей у них вкрай серйозне ставлення. Вони знають як заробити. І звичайно збирають гроші на конкретну мету. Якщо Лев має велику родину, то будьте впевнені, що він всіх поставить на ноги і всіх забезпечить. Діти обов’язково будуть мати гарну освіту, а слідом і роботу. Вибираючи для себе чоловіка Лева, ви знаходите надійну опору, пристрасного коханця, гордого батька. Але будьте готові відповідати його високо поставленій планки. Адже у нього все має бути тільки кращим.

Залишити коментар

*

Вгору