За своєю природою і за певним соціальним поняттям, кожна людина шукає свою «другу половину», щоб створити сім’ю, не відчувати себе самотнім, щоб народити потомство. Вибір чоловіка – справа не проста і тривала. Більшість жінок хочуть вийти заміж один раз і назавжди, «поки смерть не розлучить», тому питання, як вибрати чоловіка, гідного, доброго, господарського і далі за списком, залишається відкритим протягом багатьох років.

Як вибрати чоловіка

Ще зовсім не давно, трохи більше ста років тому, питання вибору чоловіка вирішувалося батьками. Буквально з пелюшок батьки могли вибирати нареченого для дочки і віддати її під вінець відразу ж, як тільки та стане підлітком. У виборі чоловіка для своєї дочки, батьки враховували багато: яка сім’я в нареченого, добробут, чи є у нього житло, господарські риси, шкідливі звички і т.д. Все було б добре, але не враховувалося одне, можна сказати, головну обставину – любов *IN LOVE* . Дореволюційні шлюби рідко відбувалися по любові, все частіше за сімейною домовленістю.

Тепер, оцінювати майбутнього чоловіка повинна сама жінка, і при цьому не варто керуватися виключно почуттям любові («люблю, вийду заміж, а там хоч трава не рости»), не завадить придивитися до нього з усіх боків.

Якщо ви хочете створити міцну сімейну пару, прожити довге щасливе спільне життя, необхідно ретельно придивлятися до партнера, звертати увагу на всі деталі, дрібниці, нюанси. Сексуальна революція створила досить сприятливі умови для створення міцного шлюбу, сьогодні до офіційного вступу в шлюб можна відчути себе повноцінною сім’єю. Так званий цивільний шлюб або, як кажуть психологи, «пробний» шлюб дозволяє більш детально і близько вивчити свого партнера.

На які критерії звертати увагу при виборі чоловіка? Відповідь психологів в цьому питанні буде звучати так:

  • любов і повагу. Вибір чоловікаЯк він до вас ставиться? Каже, що любить? А вчинки не розходяться з діями? Дуже часто, чоловік любить жінку, але при цьому абсолютно її не поважає. Звертайте увагу на його шанобливе ставлення до вас, а не на його палке «люблю» і шикарні букети троянд. Іноді в шлюбі, де немає поваги до жінки, вона сприймається як власність, як об’єкт, і під егідою «ну я ж тебе люблю» жінкою керують і наставляють як маленьку дівчинку.
  • тип темпераменту. Психологи відзначають, що найбільш гарно уживаються пари, де типи темпераменту партнерів схожі. Холерик – сангвінік, сангвінік – флегматик, флегматик – меланхолік. Не варто думати, що якщо ви абсолютно різні, ви будете один одного доповнювати. Навпаки, чим менше точок дотику, чим менше схожості, тим складніше буде прийти до згоди.
  • риси характеру. Обов’язково звертайте увагу на всі риси його характеру, якщо вас багато чого дратує, і ви не готові з цим миритися, то цілком імовірно, що з плином часу ці риси будуть просто виводити з себе і викликати різку негативну реакцію.

При виборі чоловіка обов’язково звертайте увагу на те, в якій сім’ї він виріс *SCRATCH* , які були стосунки між батьками, хто в родині керує, управляє фінансами, господарством і т.д. Справа в тому, що ще в глибокому дитинстві на підсвідомому рівні закладається модель сім’ї, яка потім виявиться, незважаючи на те, що ваш обранець буде вас запевняти, що він зробить все не так, як було в нього в родині. Підсвідомість значно сильніше свідомості і з часом ви станете помічати, як виявляється модель сім’ї, закладена в дитинстві.

Ще одна порада, перш ніж ви почнете шукати свій ідеал, і ретельно «сортувати матеріал» для створення сім’ї, займіться самоосвітою, почитайте книги про особливості чоловічої психіки, сприйняття, поведінки. Намагайтеся відчути різницю між чоловіком і жінкою і сприйняти чоловіків такими, якими вони є, не впадаючи в ілюзії і рожеві мрії.

Чоловіки абсолютно не такі як жінки, не шукайте «хорошу подружку» в чоловічій особі. Не може чоловік бути сильним, мужнім, заробляти гарні гроші і при цьому чудово готувати, розбиратися в моді і аксесуарах, любити серіали, самостійно гладити брюки, не любити футбол і пиво.

Вибирати чоловіка

Часто можна зустріти пораду про те, як вибрати чоловіка – скласти його психологічний портрет (написати список всіх необхідних якостей) і … чекати, поки всесвіт виконає ваше замовлення. Жінки з задоволенням завжди виконують цю вправу, уява малює гарні картини, як він дарує квіти, парфуми, солодощі, потім готує вечерю і миє посуд, завжди складає свої шкарпетки на місце і сам користується пральною машиною …

Ще раз: не впадайте в ілюзію, живіть реальністю. ;D Підійдіть до цієї вправи серйозно, не треба включати в нього риси, які суперечать один одному, і особливо чекати теж не варто, необхідно знайомиться, налагоджувати контакти, впізнавати людей і тоді «ваш» чоловік мимо не пройде.

Залишити коментар

*

Вгору