Жінка стрілець дуже відповідальна. На роботі це надійний працівник, який точно виконує всі вказівки. Звичайно, особливими розумовими здібностями вона не наділена, але зате здатна чітко виконувати потрібну роботу. Саме тому їх часто використовують не сумлінні працівники. Стрілець любить допомагати і часто бере на себе занадто багато обов’язків. А це в свою чергу веде до перевтоми і нервового виснаження. Через нездатність розділяти роботу і дім такі жінки часто жертвують сім’єю заради кар’єри. До грошей у Стрільця дуже специфічне ставлення. Вона начебто і намагається їх відкласти, але це виходить дуже погано.

Жінка-Стрілець

Коли ви вперше знайомитеся з жінкою Стрільцем, то складається враження сильної і принципової особистості, яка буде до останнього відстоювати свою думку. Але насправді вона дуже добре піддається впливу і нею легко маніпулювати. Звичайно, впертості Стрільцеві не займати. Але трохи впливу і вона буде домагатися не того, чого сама хоче, а того що потрібно вам.

З особистим життям у неї такі ж проблеми. Стрілець зазвичай виходить Дівчина-Стрілецьзаміж за хлопця, якого схвалили батьки, а не за того, кого вона покохала. Якщо добре постаратися, то жінка Стрілець буде довгі роки вірити, що саме вона прийняла рішення про весілля, хоча насправді все вирішили за неї. Якщо всі навколо почнуть народжувати дітей – вона їх теж дуже різко захоче. Навіть якщо для цього буде зовсім невідповідний час. Виховувати дітей вона буде в строгості, думаючи, що робить це для їхньої користі. Насправді ж у таких матерів часто виростають або слабохарактерні і задавлені діти або агресивно-озлоблені. Найсумніше, що коли приходить час відпускати своє чадо в світ жінка Стрілець і стикається з плодами свого виховання. Саме тому поруч з нею повинен бути хороший, морально стійкий чоловік, який буде врівноважувати її поведінку.

Ідеальним варіантом для жінки Стрільця буде чоловік Козеріг. Він завдяки своїй неосяжній впертості зможе добре впливати на неї. А вона в свою чергу навчитися проявляти більше наполегливості в своїх інтересах. Якщо жінка Стрілець виходить заміж, то, швидше за все, вона зациклитися на будинку, відгородившись від зовнішнього світу. Добре, якщо поруч будуть люди, які будуть витягувати її зі своєї «мушлі». Але якщо ні, то в старості вона буде мати про що шкодувати.

Залишити коментар

*

Вгору