Чоловік Діва може вести себе злегка прохолодно і спокійно, але в душі може приховувати досить інтенсивну і глибоку чуттєвість. Вони дуже винахідливі при виборі коханої. У сексуальному відношенні чоловік Діва дуже чуттєвий і турботливий. Задоволення партнера для них на першому місці. Самою яскраво вираженою ерогенною зоною у них є живіт і поперек. Поцілунки і ласки цих ділянок викликають у чоловіків Дів тваринну пристрасть. Вони люблять справжню романтику, похвали, простий секс і надійного партнера, у якого є інтелект, а також привабливі фізичні атрибути. Чоловіки цього знаку дуже самокритичні. Вони знаходять недоліки навіть там, де на них немає і натяку.

Чоловік-Діва

Не терплять грубість і вульгарність. Як правило, Діви чоловіки дуже витончені натури, що робить їх трохи жіночними. Але з іншого боку це дає їм додаткову перевагу в розумінні жінок. Кращими партнерами для Діви будуть: Козеріг, Тілець, Рак, Скорпіон.

Чоловік, народжений під цим знаком дуже практичний. Це добре проявляється в професійній сфері. Якщо потрібно рішення важкого завдання то він, украй швидко знаходить досить простий вихід, який на перший погляд не очевидний. Вони практичні люди, які будуть ставити досяжні цілі, як для себе, так і для інших осіб, які працюють на нього. Діви цілеспрямовані, високо організовані, і дуже лояльні колеги.

Діва чоловік якщо навчиться контролювати свою схильність до Хлопець-Дівакритики може дуже багато досягти в роботі в колективі. Його не лякає важка робота, адже він дуже працьовитий і сумлінний. З такою людиною дуже приємно працювати. Його прихильність до трудової етики та перфекціонізм може призвести до нервових напружень і поганого стану здоров’я, тому важливо, щоб Діва чоловік знайшов баланс у житті. Із за своєї сором’язливості, чоловік Діва, швидше за все буде командним працівником, ніж керівником. Його сильною стороною завжди була організація праці. Будь-яке покликання, яке вимагає інтелекту, відповідальності та винахідливості, буде ідеальним для Діви чоловіка. Вони роблять величезні успіхи як лікарі, медсестри, хіміки, секретарі, соціальні працівники, вчителі та ветеринари і взагалі досягають успіху в будь-якій роботі, яка включає спілкування з людьми.

Вони народжуються, щоб вчитися, вирішувати проблеми, щоб організувати роботу і служити, допомагаючи іншим розкривати свій потенціал.

Залишити коментар

*

Вгору