Чоловік Рак рідко стає лідером. Він, швидше хороший організатор. Цілеспрямованість і завзятість роблять його дуже хорошим і надійним працівником. В ідеалі найкраще створювати тандем Рака, з лідерським знаком Зодіаку. Тоді це союз приречений на успіх. Будь-яка справа, за яку він візьметься, буде перспективною. Йому не важко знайти варіанти в обраному напрямку. Ви в будь-який момент можете покластися на відповідального Рака. Завдяки своїй емоційності, вони дуже швидко знаходять спільну мову буквально з кожною людиною.

Чоловік Рак

З фінансового боку Чоловіки Раки дуже вдумливі. Вони легко створюють капітал. Практично ніколи не ведуться на різного роду авантюри. Він завжди оперує реальними речами. Рак позичить гроші тільки дуже близькій людині і в разі дуже крайньої необхідності. Якщо ви не знаєте як зібрати гроші – зверніться до чоловіка Рака. Він завжди запропонує вам масу варіантів для  вигідного вкладу.

За своєю суттю, чоловік Рак є однолюбом. Але як правило знає про свою привабливість, так що бажано постійно стимулювати його Его. Глибоко турботливі й чуйні коханці, вони Хлопець Ракзроблять що завгодно для партнера в якого закохані. У нього є природний талант створювати комфортні умови. Романтичний і відданий Рак ставитися до відносин настільки серйозно, що з перших днів спільного життя відразу береться допомагати по господарству.

Із-за своєї виняткової доброзичливості, вони можуть бути неправильно зрозумілі. Наприклад, на роботі, їх прагнення допомогти може бути прийнято за флірт. І навіть якщо чоловік Рак буде помічений з іншою жінкою, хвилюватися причин у вас не буде. Якщо ви чуттєва, емоційна натура, то це саме той партнер, що вам потрібен. Але не чекайте від чоловіка Рака прийняття рішень про покупку будинку або вкладу грошей. Вони ніколи не візьмуть на себе таку відповідальність. В цілому Раки дуже надійні в плані любові, але в побутових питаннях вам доведеться діяти самостійно.

Якщо ви подаруєте чоловіку Раку дитину, то не буде в світі більше турботливого батька, ніж він. З самого народження дитина буде оточена настільки величезною кількістю уваги, що іноді ви навіть будете трохи ревнувати. У сім’ї Рака завжди дуже багато сміху і веселощів. Найчастіше вони творчі особистості і їх будинок буде постійно відкритий для друзів. Не сумнівайтеся, якщо ваша дитина захопиться співом або танцями, Рак буде активно брати участь в самодіяльності.

Залишити коментар

*

Вгору