Батьківщиною флірту по праву вважають Італію і Францію. Саме за часів Дон Жуана і Казанови були вироблені основні правила і прийоми для флірту. Саме в цей час флірт став справжнім мистецтвом і основним засобом «захоплення» уваги протилежної статі. Хоч смаки і мода міняються мало не щодня, але зброя флірту залишається незмінним в усі часи – взуття, зачіска, парфуми, одяг, аксесуари і звичайно ж те, як ви себе ведете. А тепер поговоримо про базові правила вдалого флірту.

Основні правила флірту

  • Правила фліртуПерше і найважливіше правило – ваш зовнішній вигляд, а точніше ваша доглянутість і охайність. O:-) Будь ви найпривабливішою дівчиною в окрузі, але якщо ви брудна і неохайна жінка, то не сподівайтеся, що всі «принци» вашого району будуть обвиватися навколо вас, даруючи вам свою увагу. У цьому випадку вам не допоможуть навіть всі інші правила флірту.
  • Уміння показати своє тіло. За старих часів головною зброєю дівчат було декольте, зараз же асортимент значно ширше. Щоб привернути увагу чоловіків, дівчата надягають облягаючий топ, підкреслюючи свою фігуру, або розпускають своє пишне гарне волосся. Для залучення уваги до своїх красивих і струнких ніжок, одягають міні-спідницю. Також в хід йдуть: декольте, глибокий виріз на спині, оголені плечі.
  • Володіння поглядом. У флірті, ваш погляд грає важливу роль, так як він показує вашу зацікавленість. В флірті не допустимий нахабний, холодний і грубий погляд. Самим безпрограшним варіантом завжди був погляд крадькома. Це коли ви дивитеся на молоду людину і як тільки він помітить ваш погляд, ви переключаєтесь на щось інше. Погляд повинен бути спрямований на очі, губи або груди кавалера. Відведення погляду завжди символізувало скромність – жіночу чесноту. Якщо ви посміхнетеся або зробите невеликий кивок, то цим ви посилите враження від вашого погляду. Існує думка, що дівчина не повинна першою знайомитися, але вона повинна докласти максимум зусиль, щоб хотіли познайомитися з нею.
  • Уміння утримати кавалера. Щоб ваше знайомство не стало скороминущим, вам необхідно навчитися «утримувати» молоду людину. Для цього, під час вашої розмови, покажіть свою зацікавленість, захоплено дивіться і слухайте його, постарайтеся погоджуватися з ним. Можете навіть зробити йому пару компліментів. Чоловіка дуже збуджує почуття його значущості і тому перемогою можна вважати те, коли ви ввійдете в його особистий простір. Якщо ж ви будете холодною і байдужою у розмові, то нормальний чоловік від вас просто піде. *SCRATCH*
  • Тримайте відстань. Згідно з даними соціологів, людина ділить відстань на 3 типи: соціальну відстань для знайомих (не близьких) і незнайомих людей (1,2м – 3,6м), особиста дистанція для друзів і коханих (0,4м -1,2 м) і відстань менше 0,4м тільки для коханців і дуже близьких родичів. Ідеальна відстань для першого знайомства – це 1,2м, а трохи пізніше можна вже просунутися до 75см.

Продовження правил флірту з’явиться найближчим часом …

Залишити коментар

*

Вгору