Риби є самим уважним і чуйним із всіх знаків Зодіаку. У відповідності з цими якостями, жінка Риби це та, хто є найбільш готовою і здатною слухати чужі проблеми. Вона запропонує вам нескінченну підтримку в будь-якій ситуації. І навіть якщо їй доведеться пожертвувати особистими інтересами, вона все одно залишиться поруч.

Жінка Риби

Емоційна відкритість Риб може також стати її великою проблемою, так як риба плаває у межах океанів і морів, які є областю просторів і безмежних глибин. Жінка Риби може плавати в безмежному морі емоцій, без берега в полі зору. Результатом такої відкритості буде поглинання величезної кількості негативу і в результаті нервова нестабільність і добровільна самотність.

Жінки Риби вірять і навіть відчувають якийсь містичний світ. Тому вони часто почувають себе надмірно обтяжливими обов’язками і практичними реаліями того життя, в якій вона живе.

Іноді, Рибам стає настільки важко виносити важкі Дівчина Риби будні, що вони піддаються впливу шкідливих звичок. І якщо рідні вчасно не направлять її вгору за течією життя, то все може дуже сумно закінчитися. Риби жінка щедра і чуттєва за своєю природою. Вона любить віддаватися задоволенням. Як правило, жінки цього знака до грошей відносяться дуже несерйозно. Вона вільно дає в борг і рідко його отримує назад. Але завдяки своєму внутрішньому шостому чуттю Риби дуже успішні у фінансовій сфері. Вони відмінно грають на біржах і аукціонах.

Жінка Риби це закінчений романтик здатний пожертвувати всім заради кохання. Відносини з нею будуть сповнені емоцій і переживань, незабутніх ночей і пригод. Заради своєї половинки вона готова піти на самі безрозсудні вчинки. Це жінки-загадки. Чим більше ви спробуєте її розгадати, тим більш закритою і невловимою вона залишиться. Можна прожити все життя з Рибою, але так і не дізнатися всю її суть. Жінки цього знаку дуже віддані. Це відноситься і до сім’ї, і до друзів і до роботи. Вона важко переживає зміну обстановки і зміни завжди відкладає на невизначений час навіть якщо це і вигідно для неї.

Жінці Рибі буде добре зі знаками Рака та Скорпіона. Тілець, Козеріг можуть забезпечити їй щасливе життя, а з Вагами складеться міцний романтичний союз.

Овен, Лев, Діва, Близнюки, Водолій, і Стрілець може надати найбільш інтенсивний емоційний вплив для жінки Риби.

Залишити коментар

*

Вгору