Жіночий журнал JIJOUR

Чоловік БлизнюкиЧоловік Близнюки розумна, універсальна, добре обізнана людина, яка обожнює спілкування.Жінки вважають вкрай привабливим його різнобічний характер в сукупності з енергійністю і відмінним почуттям гумору.

Перш ніж зв'язати себе узами шлюбу Чоловік Близнюки буде мати за спиною пристойний список амурних пригод. У кожній своїй жінці він буде знаходити родзинку, яка буде зводити його з розуму. Поруч з Близнюком дівчина розкривається з нового боку, експериментує із зовнішністю, змінює роботу або знаходить нове захоплення. Іноді, звичайно, і шкодуючи про зроблене.

Чоловік Близнюки любить вечірки, спонтанні подорожі, галасливі компанії, екстремальні розваги і володіє дуже позитивним поглядом на життя. Але його настрій вкрай мінливий, і це іноді штовхає Близнюка здійснювати надто необдумані вчинки. Він завжди стає душею компанії, масовиком-витівником, який вигадує все нові й нові способи весело провести час. І навіть у випадках коли виникають якісь непорозуміння, саме чоловік Близнюки зможе домовитися практично з будь-якою людиною.

Чоловік Близнюки буде добиватися жінку, яка йому сподобалася усіма можливими способами. Але терплячість це його слабке місце. Так, якщо гра затягнулася і стала нудною, він просто втратить інтерес і буде рухатися далі в пошуках нових завоювань. Коли Близнюки все таки одружитися, то він зосередитися тільки на своєму партнері. Але не варто чекати від нього домінуючої позиції. Він скоріше надійна підтримка, ніж лідер у відносинах. Близнюки це той, хто має широке коло інтересів. Він буде шукати партнера, який буде поєднувати в собі і розум, і сексуальність, і комунікабельність, і вміння пристосовуватися до різного типу ситуацій. Партнеру потрібно буде постійно розвиватися, щоб залишатися поруч з Близнюками. Його емоційна нестабільність може стати причиною багатьох конфліктів.

Близнюки

З грошима Близнюки чоловіки легко розлучаються і легко їх заробляють. Вони вільно позичають і самі влазять у борги з повною впевненістю, що зможуть їх повернути. За статистикою Близнюки найчастіші гості в ігрових закладах. Якщо ви хочете почати нову справу, то не варто брати в партнери чоловіка Близнюка. Але як порадники у фінансових справах вони дуже компетентні. Завдяки нестандартному мисленню, вони бачать можливість заробити практично в будь-якій справі.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору