Чоловік Козеріг це людина, яка все своє життя буде прагнути до влади, і накопичувати багатство. Народжені під цим знаком Зодіаку чоловіки консервативні у всьому. В одязі у них завжди однаковий стриманий стиль. На роботі вони наполегливі і допитливі. Їх скрупульозність навіть іноді дратує співробітників. Але завдяки своїй організації вони завжди все знають і тримають під контролем. Немає такої справи, з яким би не впорався Козеріг. Документація у них в ідеальному порядку. Якщо ви хочете знайти ідеального працівника, то Козеріг це саме той чоловік. Але будьте уважні. Вони рідко затримуються на другорядних посадах. При першій же можливості чоловік Козеріг займе керівне становище і буде рвати під собою землю, щоб просунутися ще вище.

Чоловік-Козеріг

Гроші в руках Козерога затримуються надовго. Він не має спокуси їх витратити. А якщо і витрачає, то намагається якомога швидше заповнити і примножити недостачу. І рідко коли заощадження Козеріг буде зберігати в банку або вкладеться в депозит. Ні, такому він не довіряє. Швидше для одержання прибутку він придбає нерухомість або золото. Чоловік Козеріг знає, як заробити. Зазвичай результат досягається у нього наполегливою працею. Козероги не люблять ризик, навіть якщо він і виправданий.

З відносинами Козероги не поспішають. Все життя вони розставляють пріоритети. Ви не зустрінете Козерога, який не може забезпечити свою сім’ю. Він ніколи не одружиться, якщо йому не буде за що утримувати жінку. У свою чергу жінка, вступаючи у відносини з Козерогом, знаходить надійну стіну, за якою завжди так Хлопець-Козерігзатишно і спокійно. Вона може бути впевнена, що з таким чоловіком їй не страшно нічого. Але Козерога ще потрібно завоювати. Вони дуже стримані у проявах почуттів. Козеріг може бути безнадійно закоханим, але навіть на секунду не видати своїх емоцій. Саме тому об’єкт обожнювання іноді не має найменшого поняття про те, що відбувається. Але якщо чоловік Козеріг вам зізнався в любові, знайте – ви для нього найдорожче, що тільки може бути.

Коли в сім’ї Козерога з’являються діти, він перетворюється в турботливого тата, який заради посмішки своїх діток зверне будь-яку гору. Козеріг зробить все можливе, щоб його діти ніколи не знали ні в чому потреби. Але в той же час він навчить їх цінувати чужу працю і привчить з самих ранніх років заробляти собі на життя. Справедливість завжди на першому місці у Козерога.

Залишити коментар

*

Вгору