Чоловік-СкорпіонЧоловік Скорпіон є інтенсивним, сексуально ненаситним коханцем бажання якого, можуть значно випереджати партнера. Вони ненавидять рутину і займаються любов’ю дуже пристрасно, ретельно вибираючи кожен рух. Ревнощі це головна особливість Скорпіона, яка часто призводить до сварок. У Скорпіона, як правило, високі стандарти, хоча вони застосовують їх до питань, що викликають особливий інтерес.

Вони люблять жити по-своєму і ніколи не піддаються впливу чужої думки. Чоловік цього знака завжди буде прислухатися тільки до себе. Для нього не існує авторитетів. Такі чоловіки вміють відмінно приховувати свої емоції. Навіть якщо в душі у них кипить ціла буря пристрастей то він не дозволить їм вирватися на волю. Всю свою пристрасть вони направлять у сексуальне русло. Секс для них як тренажерний зал. Скорпіони часто влаштовують полювання на вподобану жінку. Ця гра підігріває їх інтерес. Але щоб утримати біля себе такого партнера жінці потрібно бути надзвичайно темпераментною.

У робочій обстановці Скорпіони не дуже емоційні. Всі справи ведуть стримано та тактовно. Потрібно дуже постаратися, щоб вивести Скорпіона з себе. Головним пріоритетом у такого чоловіка буде фінансовий результат. А способи досягнення мети його не будуть цікавити.

Сім’ю чоловік-Скорпіон не квапляться створювати. І навіть у законних відносинах він навряд чи буде вірним своїй половинці, так як дуже любить різного роду сексуальні пригоди. Його не зупинить навіть наявність дітей. Але він постарається робити свої пригоди  Хлопець-Скорпіоннепомітними для дружини і родичів. Якщо Скорпіон і гуляє, то це не буде означати, що він не любить і не піклується про свою сім’ю. Тут теж буде грати почуття гордості. Все має бути тільки кращим. Саме тому сім’я Скорпіона буде відповідати найвищим стандартам розкоші.

З чоловіком Скорпіоном потрібно бути вкрай обережним так як він безмежно хитрий, розумний і уважний. Не варто переходити йому дорогу адже це може викликати серйозні наслідки. Але якщо ви все-таки вступили у війну з таким чоловіком, у нього є одна слабкість. Це пристрасть до народної медицини і забобони. Чоловік Скорпіон любитель астрології і ворожінь.

Деякі відповідні професії для Скорпіона: Аналітик, біохімік, біолог, кримінолог, детектив, інженер, еколог, слідчий, страховий агент, технік, співробітник з питань безпеки, психіатр.

Залишити коментар

*

Вгору