Напевно, будь-яка дівчинка в дитинстві представляє своє весілля. Ось вона йде в білій сукні, а чоловік підхоплює її у танці. Гості вітають, багато квітів, поцілунків, шампанського. Але наступного дня казка закінчується і починається буденність. У реальному житті все свято затьмарює побут. Як же це бути гарною дружиною? Багато молодих дівчат поняття не мають з чим зіткнутися в подружньому житті. І від незнання будуть робити помилки, які можуть негативно вплинути на сімейне життя.

Найголовніше, що повинна вміти хороша дружина це звичайно готувати. І якщо ваш чоловік не шеф-кухар ресторану, то будьте готові до постійних прохань чогось смачненького. Зверніться по допомогу до мами. Напевно у неї в окремому зошиті виписані найпростіші і популярні рецепти на кожен день. Вчіться і з часом у вас вийде. Можна піти іншим шляхом. У мережі можна знайти масу самих простих і швидких страв. Зберіть собі не велику колекцію і радуйте чоловіка. А якщо вже зовсім душа не лежить до кухні - придбайте мультиварку.

Як стати гарною дружиною

Наступним пунктом вашому повсякденному житті буде прибирання. Справа противна, але необхідна. Але якщо готувати вам, швидше за все, потрібно буде самостійно, то до прибирання ви спокійно можете залучити чоловіка. І вам буде допомога, та й сам процес пройде веселіше. Для спрощення і прискорення прибирання краще придбати якісні миючі засоби. Благо прогрес йде вперед і технології теж удосконалюються.

Як же це бути хорошою дружиною

Облаштування будинку у нас на третьому місці. Погодьтеся, повертатися з роботи в незатишну холодну квартиру, мало кому сподобається. Тому доведеться докласти зусилля для створення домашнього вогнища. Придбайте потрібний декор, зробіть свіжий ремонт, розставте компактно меблі. Це все можна зробити самій або залучити фахівців. Головне це діяти.

Невід'ємний атрибут гарної дружини це звичайно сексуальне життя. Не будемо приховувати того факту що спільне життя робить секс трохи нудним і буденним. Пристрасті вщухають, все йде за стандартним сценарієм і інтим зводитися до механіки. Завдання доброї жінки і полягає в тому, щоб не дати згаснути вогню. Жінка повинна завжди бути доглянутою, купувати хорошу білизну, забути про старі розтягнуті домашні футболки. Створення еротичної атмосфери теж лягає на її плечі.

Гарна дружина

Звичайно, прикладати зусилля повинні і чоловік і дружина. Але якщо впоратися з основними завданнями, сімейне життя принесе тільки радість і задоволення.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору