7 злочинів проти твоєї красиНезважаючи на велику кількість інформації про догляд за собою, поява все нових і все більш екзотичних косметичних засобів по догляду, деякі жінки мають дійсно бездоганну шкіру. Але навіть самі інформовані жінки роблять помилки.

Всі ми схильні до шкідливих звичок, ангелів серед нас немає. А за гріхи, як відомо, доводиться платити. Своєю ж красою! Хочеш уникнути покарання? Підкажемо як! ;D

7 злочинів проти краси

1. Застосування занадто сильних очищувальних засобів.

Багато жінок вважають, що чим більше піниться очищуючий гель, тим краще очистить шкіру. На жаль, все якраз навпаки *YES* : м’які очищаючі засоби майже не піняться, а рясна піна – ознака того, що в ній використовується занадто їдкий детергент, такий, наприклад, як лаурилсульфат, що позбавляє шкіру життєво необхідних ліпідів. Або ізопрен, часто зустрічається інгредієнт, що викликає у багатьох жінок вугрові висипання, різного роду дерматити, зміна пігментації і навіть призводить до передчасного старіння.

Намагайся користуватися для умивання обличчя м’якими очисними засобами, що містять жирні кислоти, які не зашкодять природний захисний бар’єр шкіри, і призначеними для сухої або чутливої шкіри. І відмовтеся від мила, воно занадто їдке для вмивання ніжної і тонкої жіночої шкіри.

2. Неправильне застосування відлущуючих засобів.

Крім того, що пілінги покращують колір і текстуру обличчя і тіла, вони ще і володіють виразним омолоджуючий ефект і скорочують дрібні зморшки. Але користуватися пилингами слід дуже обережно. Різного роду пілінги і скраби – це не банальні креми або маски, використовувати їх потрібно правильно і акуратно, інакше можна отримати від їх застосування не користь, а шкоду. *CRYING*

Починати користуватися відшелушуючими засобами слід тільки після 30 років, до цього віку молода шкіра прекрасно справляється сама з відлущуванням віджилих клітин. Останнім часом пілінгові формули стали також входити до складу деяких денних і нічних кремів. Пілінг в кремах здійснюється під впливом ензимів і відлущуючих кислот.

3. Нерегулярне застосування кремів з ретиноїдами.

Ретиноїди, або похідні вітаміну А, поки єдині інгредієнти, ефективність дії яких з метою профілактики появи зморшок і згладжування вже наявних дрібних зморшок науково доведена. Після 30 років необхідно регулярне (не рідше, ніж через день) використання кремів з вітаміном А – бажано нічної дії. ;D

4. Занадто часте відвідування салонів краси.

Витрата великих грошей на професійні косметичні процедури ще не гарантує приголомшливого результату. Часто косметолог просто не знає особливостей твоєї шкіри, і косметичні процедури здатні викликати у тебе вугровий висип, алергічну реакцію або посилити сухість шкіри.

А застосування натуральних домашніх масок здатне зробити кращий ефект на вашу шкіру, ніж різні «хімічні» маски. *THUMBS UP* Крім того, занадто часте застосування різних косметичних процедур висушує і стомлює шкіру.

5. Нерегулярне застосування сонцезахисних засобів.

Сонце – ворог шкіри номер один. Намагайся купувати зволожуючі креми, тоніки, пудру, тональні засоби вже з захистом від сонця з індексом SPF не менше 15. А влітку і при поході на пляж тобі знадобиться ще більш сильний захист.

6. Іноді ти дозволяєш собі не видаляти макіяж на ніч. Ніколи не робіть цього! Навіть якщо це трапляється дуже рідко, ви можете заробити собі проблеми шкіри, від яких будете позбавлятися тяжко. Обов’язково умивайте на ніч обличчя, і не просто водою, а з очищаючим засобом.

7. Стеж за терміном придатності косметичних засобів.

Жінки люблять купувати багато косметичних засобів, але розлучаються з ними важко. А між іншим, термін зберігання більшості косметичних засобів становить від року до двох років. Застосовуючи їх після цього терміну, ти вже не доглядаєш за своєю зовнішністю, а наносиш їй шкоду, часто непоправну. Так що не будь скнарою і без жалю розставайся зі старою косметикою. ;D

Залишити коментар

*

Вгору