Аквамарин – камінь Тритона і Нептуна

Слово «аквамарин» походить від латинських слів – aqua (вода) і marina (море). Аквамарин отримав свою назву під колір морської хвилі. Одного разу Костянтин Паустовський спробував описати м’якість зелені, блідість синяви і освітленість сріблом зсередини, що притаманне аквамарину. Образ аквамарина вийшов досить поетичним: «тихе море з водою кольору зірок».

Аквамарин

Сьогодні, аквамарин вважається цінним ювелірним каменем, прикраси з яким можна придбати, відвідавши хороший ювелірний салон. А колись аквамарин був символом дружби, розважливості, красномовства й мудрості. Аквамарин – камінь осінній і весняний. Аквамарин оберігає також родину від бур і склок. Так що царські особи не випадково прикрашають коштовними каменями свої корони. Наприклад, в короні Королеви Великобританії торжествує аквамарин розміром в 920 карат. Аквамарин благородно протегує морякам і мандрівникам.

Аквамарин – камінь вірності, стабільності і краси

Східні традиції шанують аквамарин, оскільки вважають його символом вірності, краси і чесності. У розлуці аквамарин був покликаний зберігати справжню любов. Вважається, що камінь може змінювати забарвлення, якщо його господар – не в дусі. І справді, аквамарин дуже схожий на непередбачуване море.

Аквамарин додасть господарю сил, рішучості й сміливості; камінь збереже в хвилину розбратів Вашу родину. Однак аквамарин не терпить брехні. Ось і виходить, що у моряків розлука з сім’єю завжди довга – досить складно бути покровителем щастя і родини, коли людям в розлуці досить складно зберігати вірність коханої людини.

Аквамарин - камінь Тритона і Нептуна

Аквамарин відмінно допомагає поліпшити здоров’я:

  • оберігає від перезбудження
  • заспокоїть зубний біль
  • добре вплине на селезінку і щитовидну залозу, на печінку та шлунок
  • обов’язково допоможе, якщо власник страждає нападами страхів або фобією

Якщо дивитися довго на аквамарин, то камінь діє, як і море – умиротворює. Власник помітить при цьому, що у нього покращився значно зір.

Астрологи радять підбирати всі дорогоцінні камені по дню народженню, щоб вони приносили тільки користь своєму господареві. Аквамарин, на їхню думку, протегує людям, які народилися 17 серпня.

Властивості аквамарину

За хімічним складом аквамарин являє собою силікат алюмінію і берилію. Особливо цінні густо насичені камені аквамарина – блакитні камені небесного відтінку. Краса самоцвіту при вечірньому світлі не вичерпується і не зменшується блиск, а в електричному світлі значно збільшується.

Аквамарин відмінно поєднується з різними каменями і дорогоцінними металами

Є деякі дорогоцінні камені, з якими досить легко сплутати аквамарин. Наприклад, циркон синій може ввести в оману Вас – у нього набагато більший блиск, ніж у аквамарина. Синій топаз більшого розміру і коштує набагато дешевше ніж аквамарин. Штучний синій шпінель відрізняється лише тим, що в цьому камені є невеличкі пухирці. Так що варто бути обережним при виборі.

За знаком зодіаку аквамарин як талісман підходить Водоліям, Терезам і Ракам, проте носити цей камінь можна лише при денному світлі.

Аквамарин, володіючи позитивною енергією, здатний підсилити розумові здібності, вилікувати лінь, поліпшувати настрій. Більшість ясновидців використовують аквамарин для різних своїх магічних ритуалів.

Аквамарин за знаком зодіаку

Самі найбільші родовища аквамарина знаходяться в Бразилії. Якось у Бразилії був знайдений камінь аквамарина вагою в 110 кілограм. А найбільший камінь, що пройшов огранювання, належить відомій каліфорнійській ювелірній компанії, аквамарин має масу 2594 карат і овальну форму.

Якщо Ви мрієте про те, щоб Вам Ваш чоловік ніколи не брехав, тоді подаруєте йому кільце з аквамарином, і Ви будете знати правду завжди. Оскільки навіть гірка правда набагато краще, ніж солодка брехня.

Залишити коментар

*

Вгору