Аліса Мілано висловилася про материнствоНавколо Аліси Мілано ходило багато чуток. Часто її притягували в компрометуючі ситуації, але актриса кожен раз намагалася вийти з усього гідно і з високо піднятою головою. Також 38-річна Мілано вирішила сама дати досить відверте інтерв’ю, аби висловити свою позицію з приводу сучасного материнства.

У Аліси є двоє чарівних малят – 3-х річний Майло а також немовля Ізабелла, якій всього 8 місяців. Вона розповіла, що бути мамою для неї найприємніше заняття. І коли вона пропускає якийсь захід чи навіть просто запізнюється – відчуває себе винуватою.Аліса Мілано

Також Аліса Мілано брала участь в акції «Грудне годування без кордонів». Зі слів актриси її обурило агресивне ставлення суспільства на годування грудьми в громадських місцях.

«Я не розумію, чому практично голі знаменитості на світських заходах і на загальному огляді це нормально, а якщо я в кутку супермаркету годую грудьми власну дитини це жахливо? Хіба природна потреба малюка може бути неправильною?». Після цих слів Аліса позувала для фотографів під час грудного годування. Дане фото викликало бурю обговорень на просторах Інтернету.

Залишити коментар

*

Вгору