Напевно немає більш тісного зв’язку, ніж зв’язок матері і дитини. Я думаю, що ця унікальна взаємодія встановлюється саме в момент годування грудьми, коли мама зупиняється і в майже інтимній обстановці взаємодія з малюком.

Як годувати грудьми

Зверніть увагу на обличчя матері-годувальниці. Скільки ніжності, турботи і трепету в ньому, але не завжди все так романтично. Саме тому, думаю варто розібратися в питанні “як годувати грудьми“, щоб це було святом для обох, а не щоденною каторгою.

Як годувати грудьми з перших днів

Саме в пологовому будинку майбутня мама і отримує найбільший багаж забобонів і порад, які в більшій частині вам можуть і не знадобиться. Найпоширенішим оханням нянечок і медсестер з пологових будинків, по праву можна вважати: «у тебе соски погані», «у тебе молоко дивне», «молока мало, як же ти вигодуєш …» і багато іншого, що викликає сумнів і тривоги у молодої мами. Моя порада пошліть їх далеко і зверніться до лікарів, які здатні надати реальну допомогу. Більшість цих зітхань молодшого мед персоналу спираються на життєву практику, а не на медичну освіту. А життєва практика нехай річ і важлива, але вона не аксіома, яка підходить саме вам.

За практичними порадами, звертайтеся саме до лікарів, які здатні розповісти як годувати грудьми. Сьогодні будь-який роддом може вам запропонувати консультацію лікаря, який займається питаннями, пов’язаними з жіночими грудьми і процесом лактації. Саме вони можуть дати вам практичні рекомендації як годувати грудьми, щоб це було зручно і вам і вашому малюкові. Крім цього, ви можете отримати рекомендації, як відновити пружність грудей після припинення лактації і дізнатися як уникнути застою молока, тріщин на сосках і інших вельми делікатних моментів.

Як годувати грудьми з перших днів

Дуже важливо виконувати рекомендації, які ви отримали від мамологів або на курсах майбутніх мам, коли консультувалися як годувати грудьми. Серед найпоширеніших рекомендацій можна найчастіше зустріти:

  • Прикладати малюка до грудей, як можна раніше, щоб він всмоктав у себе молозиво
  • Прикладайте до грудей на вимогу малюка
  • Не забирайте від грудей раніше ніж сам малюк виплюне сосок
  • Не мийте груди і сосок перед самим годуванням і після нього
  • Не зловживайте прянощами і разносолами під час свого харчування
  • Не вводьте прикормку і різного роду рідини завчасно
  • За можливістю відмовтеся від накладок на груди і зціджування в пляшечку
  • Виберіть кілька зручних для вас обох поз для годування

Як годувати грудьми після року

Багато мам згідно настанов рідні починають відлучати малюків від грудей до року. Причиною цього є не тільки бажання мами бути більш мобільною або вийти на роботу. Коли ви вирішуєте для себе питання про годування грудьми, то варто задуматися не про данину моді чи порадам мами, а про те, як годування грудьми впливає на малюка.

Як годувати грудьми після року

Медики вже довели, що малюки, які харчувалися материнським молоком рік і більше виростають більш спокійними та здоровими, ніж ті, кого відлучили від грудей раніше часу. Крім цього, сучасні матері придумують безліч варіантів як годувати грудьми більш тривалий період без шкоди роботі або кар’єрі. Стиль життя багатьох мам дозволяє не тільки поєднувати роботу з вихованням діток, але і дає можливість вести вельми активних спосіб життя, що дуже добре впливає на розвиток малюка.

Сьогодні вже мало кого здивує той факт, що деякі бізнес-організації в офісі роблять кімнати для дітей. У випадку, якщо ваша компанія не підтримує таку політику, то думаю, що ви із задоволенням знайдете в офісі тихе містечко, щоб погодувати крихту або зможете передати няні або бабусі зціджене молоко для своєї дитини. Як самі розумієте варіантів як годувати грудьми безліч, тільки треба захотіти їх знайти.

Залишити коментар

*

Вгору