Історично склалося, що більшість пар хочуть хлопчика, але як каже один мій знайомий: «У щасливих – народжуються хлопчики, а у розумних – дівчатка». Підтвердити або спростувати його твердження спробую саме зараз, так як хочу докладніше зупинитися на тому, як зачати дівчинку, а вже вам вирішувати наскільки мій знайомий прав.

Що треба знати про фізіологію для зачаття дівчинки

Як вже говорилося в статті про зачаття хлопчиків, в сучасній медицині особлива увага приділяється активності сперматозоїдів, оскільки саме якість сперми і визначає стать майбутньої дитини. Як ви розумієте, за зачаття дівчаток відповідає повільна сперма, яка несе в собі ХХ хромосоми і відрізняється підвищеною живучістю в умовах жіночого організму.

Як зачати дівчинку

Дослідники визначили, що вагітність, яка приносить в сім’ю дівчинку, найчастіше відбувається у сімейних пар, де охоче зловживають солоденьким і вельми рідко займаються сексом. Якщо використовувати для зачаття дівчинки метод визначення овуляції, то буде зрозуміло, чому так відбувається.

Для використання методу овуляції, важливо як мінімум протягом трьох місяців вимірювати внутрішню температуру піхви, щоб визначити, коли відбувається овуляція. Якщо ж ви націлилися на те, щоб зачати дівчинку, то варто активно вдаватися до сексуальних утіх за 2-3 дні до овуляції і через 3-5 днів після овуляції. При можливості віддавати перевагу позам, коли жінка зверху або на боці. Такі позиції дуже ускладнюють проходження сперми по родових шляхах, як результат до яйцеклітини добереться велика кількість сперматозоїдів, які відповідають за зачаття дівчинки.

Що треба їсти, щоб зачати дівчинку

Як вже говорилося вище «дівчинки народжуються в розумних», і частково це твердження обґрунтоване, оскільки люди, які займаються розумовою працею, найчастіше дотримуються стилю життя, який сприяє зачаттю дівчаток.

В першу чергу трудівники розумової праці схильні до стресів і харчуються невеликими порціями і віддають перевагу солодкій їжі. Саме це і провокує, що в організмі жінки утворюється середа багата кальцієм, яка дає додаткові переваги для сперматозоїдів ХХ типу.

Що треба їсти, щоб зачати дівчинку

Для зачаття дівчинки у вашому раціоні повинні переважати:

  • Напої: кальцієві мінеральні води, шоколад, какао, кава і чай.
  • М’ясо: віддавати перевагу нежирним сортам і в обмеженій кількості.
  • Риба: краще свіжа або нежирні сорти мороженої.
  • Сміливо зловживайте молочними продуктами: молоко, вершкові сирки, сир і всілякі йогурти.
  • Хліб: без солі, без дріжджів і переважніше із борошна грубого полола або житній.
  • Крупи: різноманітні сорти рису.
  • Овочі: по можливості це повинні бути спаржа, огірки, крес-салат, салат-латук, зелені боби і горошок, стручкова цибуля, баклажани, буряк, морква, перець, тушковані томати, а ось картоплю потрібно обмежити.
  • Горіхи: фундук, арахіс і несолоний мигдаль.
  • Свіжі фрукти і ягоди: ананаси, персики, грейпфрути, лимони, кавун, манго, айва, яблука, груші, полуниця, малина і черешня.
  • Різне: варення, желе, свіжа сметана, цукор, запашні трави, мед, яйця.

Як ви бачите, харчування, якому варто дотримуватися для зачаття дівчинки, багато в чому повторює рекомендації всіляких дієт, які так полюбилися багатьом представницям прекрасної статі. Буде зайве говорити, що будь-яка людина, яка займається інтелектуальною працею в своєму харчуванні не перебирає і харчується продуктами, які майже не треба готувати. У більшості випадків люди інтелектуальної праці харчуються перерахованими вище продуктами, оскільки їх голова забита іншими думками або вони на дієті, так як пасивний спосіб життя змушує регулярно скидати зайві кілограми.

Залишити коментар

*

Вгору