Якщо ти:

 1. здорова
 2. маєш сильну волю
 3. хочеш схуднути за короткий проміжок часу
 4. спокійно витримуєш тимчасове голодування

можеш зупинити свій вибір на шоколадній дієті, якої дотримувалися такі знаменитості, як Ума Турман, Дженніфер Лопес, Емма Бантон і Алсу.

Шоколадна дієта

Шоколадна дієта – жорстка, низькокалорійна монодієта. Принцип її полягає у вживанні протягом 7 днів одного лише шоколаду і запивання його несолодкою кавою.

Особливості шоколадної дієти

1. У день можна з’їдати тільки 100 гр шоколаду. Для більш помітного ефекту рекомендується гіркий чорний шоколад з вмістом какао-бобів не менше 70% (зазвичай на упаковці вказуються ці дані). Для отримання більшої кількості поживних речовин можеш зупиниться на чорному шоколаді з горіхами або родзинками. Можна, в принципі, з’їдати і молочний, але користь буде поменше. Абсолютно не годиться білий, т.к. не містить какао-масла.

2. Розбий плитку шоколаду на кілька прийомів: 3-5, тобто по 20 – 30 гр за прийом.

3. Каву пий без цукру. Щоб хоч трішки урізноманітнити раціон, можеш додавати до кави 1% молоко.

Особливості шоколадної дієти

4. Ти не можеш їсти нічого, крім шоколаду, навіть низькокалорійні овочі та фрукти. Що з приводу води, то її можна пити лише через 3 години після вживання шоколаду з кавою, і тільки негазовану. Воду можеш замінювати на чорний або зелений чай. Але врахуй, що рідини в день повинно надходити не менше 1200 мл. Каву до цього числа не відноси.

Плюси шоколадної дієти

 • Схуднення відбувається швидко: за тиждень можна скинути до 7 кг;
 • Ти можеш їсти свій улюблений шоколад і запивати його не менш улюбленою кавою;
 • Шоколад активізує розумову діяльність, покращує концентрацію, стимулює серцево-судинну систему;
 • Шоколад, завдяки вмісту серотоніну, піднімає настрій;
 • Хімічні сполуки, присутні в шоколаді, дуже корисні: флавоноїди – хороший засіб захисту від інфаркту, катехіни боряться з вільними радикалами, а стеаринова кислота – з рівнем холестерину в крові.

Плюси шоколадної дієти

Плюсів шоколадної дієти ніби як і багато, але не можна забувати, що мінусів у неї ого-го скільки!

Мінуси шоколадної дієти

 • Якщо у тебе є якісь проблеми з печінкою, жовчним міхуром, підшлунковою залозою, судинами або страждаєш діабетом – і думки не допускай про таку дієту! Та й взагалі, всі дієти, спрямовані на схуднення, протипоказані, якщо є збої в роботі внутрішніх органів!
 • Дієта дуже жорстка, співвідношення основних поживних речовин (білків, жирів, вуглеводів) в ній абсолютно не збалансовано. До того ж, ти не отримуєш необхідну кількість мінеральних елементів і вітамінів;
 • Шоколадна дієта абсолютно не підтримує принципів раціонального харчування, сприяють правильному обміну речовин;
 • Після закінчення дієти можна заново швидко повернутися до зайвих кілограмів;
 • Шоколад може викликати головний біль.

Мінуси шоколадної дієти

Загалом, вирішувати тобі, зваживши всі за і проти. Але як на мене, так краще приділити час і увагу фізичним вправам і спортом, ніж виснажувати себе шоколадною дієтою! Здоровіше буде!

Залишити коментар

*

Вгору