ВВупі Голдберг проти годування груддюупі Голдберг висловила негативну думку з приводу годування груддю. Днями в телевізійному шоу за участю актриси була порушена тема грудного вигодовування. В ході жвавої дискусії Вупі так само вирішила показати своє ставлення до ситуації. Вона сказала, що якщо дитина настільки доросла що має зуби, то мови про грудне вигодовування бути не може.

Даний коментар настільки сильно зачепив глядачів шоу, що отримав резонанс в інтернеті. В офіційній групі годуючих матерів в Facebook було викладено відео, на якому розглядалися усі суперечності з приводу грудного вигодовування. Після цього тема отримала ще більший розвиток. Багато молодих мам висловили своє невдоволення тим, що Вупі Голдберг налаштовує жінок проти природного процесу годування новонароджених дітей. Деякі погодилися з фактом, що материнське молоко має свою цінність тільки перших півроку. Були серед коментуючих і такі, які взагалі проти годування груддю.

Але посилаючись на думки вчених можна сказати, що правильно враховувати індивідуальні особливості і матері і дитини. Звичайно, якщо немає ніяких відхилень, то годувати немовля груддю потрібно до року, з урахуванням прикорму.

Залишити коментар

*

Вгору