Алмаз – це, напевно, самий дорогоцінний, найпопулярніший камінь у світі. Вважається, що термін «алмаз» походить від давньогрецького слова adamas – незламний, нездоланний. Алмази, які пройшли ограновування, називають діамантами. Дана назва походить від французького терміна brilliant, що означає в перекладі на російську «блискучий».

Алмаз складається приблизно на 96-99% з вуглецю, а 0,2-0,3% складають різні домішки хімічних елементів, таких як цинк, титан, нікель, залізо, мідь, марганець, кремній, бор, алюміній, кисень, азот і інші. Безбарвні алмази в природі зустрічаються дуже рідко. Вони найчастіше мають якийсь відтінок. Алмази існують яскраво забарвлені в чорний, сірий, коричневий, рожевий, блакитний, синій, зелений, оранжевий і жовтий кольори. Знайдено приблизно 1000 різновидів ювелірних алмазів.

Ювелірні алмази

20-25% видобутих алмазів доводиться зазвичай на частку ювелірних алмазів. Ювелірні алмази, як правило, без тріщин і прозорі. При ограновуванні алмазів усуваються природні дефекти, виявляються гра каменя і найбільший блиск, при цьому близько 50% початкової маси каменя втрачається. Існує спеціальна діамантова форма ограновування, проте також використовується ограновування ступінчасте, кабошоном, клинами та їх комбінації.

Алмаз – символ невинності, хоробрості, твердості

Даний дорогоцінний камінь надає своєму господареві мужність і твердість, захищає його тіло і додає здоров’я, як і бурштин. Раніше вважалося, що алмаз зберігає і дає гостроту слуху, захищає від злих духів, чаклунства і печалі. Якщо якийсь чаклун збереться зачарувати хазяїна алмазу, то всі невдачі і горе перенесуться на самого нього. Дикий звір ніколи не нападе на ту людину, яка на собі носить алмаз. Даний дорогоцінний камінь може швидко вилікувати від лунатизму.

Алмаз буде мати тільки тоді величезну силу, коли він буде придбаний добровільно, без насильства і примусу. Камінь може втратити свою магічну силу через нестриманість, гріховність людини, яка носить його. Велику силу мають алмази, які дістаються від батька до сина, від матері до дочки у спадок. Якщо ж людина їх купила, відразу ж алмази «працювати» на вас не стануть. Їх слід «приручати».

Алмаз Властивості алмазів

Дорогоцінні алмази із зеленуватим відливом можуть посилити здатність дівчини до дітородіння, полегшують пологи і допомагають нормальному перебігу вагітності. Алмази заспокоюють мігрень, лікують апоплексію, склероз, рятують від ударів пристріту і блискавки, запобігають утворенню каменів. Алмаз з невеликими внутрішніми плямами вважається самим фатальним і нещасливим каменем.

Алмаз сильно пов’язаний з потужною енергією Сонця і використовується як серцевий тонізуючий засіб. Даний камінь, за переконаннями древніх, забезпечує духовний розвиток і ефективно омолоджує. Але, у жодному разі не можна носити чужі прикраси з алмазом.

Лікувальні властивості алмазів

Ще в зовсім далекій давнині люди усвідомили, що алмаз як і аквамарин може вилікувати свого власника від різноманітних психічних розладів: нервових зривів, депресії, різних фобій. Літотерапевти стверджують, що алмаз налаштовує нервову систему людини на здоровий спосіб життя і коригує її. Саме тому вони рекомендують використовувати дану здатність алмазу для позбавлення від шкідливих звичок і для лікування наркоманії. Алмаз, крім того, вважається засобом для лікування захворювань суглобів, різних інфекцій, гепатиту, передміхурової залози, бронхітів, запалення легенів і є відмінним жарознижуючим засобом.

Магічні властивості алмазів

Алмаз є з одного боку найціннішим, а з іншого найнебезпечнішим каменем для людини. Але це зовсім не означає, що він шкідливий для людини, просто, якщо з алмазом звертатися неввічливо і грубо, то він може сильно образитися і нашкодити своєму власникові.

Лікувальні властивості алмазів Магічні властивості алмазів

Алмаз – це перший камінь зодіаку, оскільки він володіє великою енергетичною силою. Він є «керівником» інших мінералів і відображає весь зодіак в собі. Кожен Овен повинен мати даний камінь, оскільки алмаз приборкує дратівливість, запальність, гнів. Втім, він не протипоказаний і іншим знакам зодіаку. Хоча все ж таки варто підбирати дорогоцінні камені по знаку зодіаку, щоб він приносив своєму господареві велику користь.

З давніх часів вважається, що алмаз надає своєму господареві твердість духу, рішучість, сміливість, оберігає від лихого ока, відводить чаклунські чари, позбавляє від печалей, приборкує надмірні фантазії, оберігає від розбещеності, наркоманії, алкоголізму, приносить успіх. Однак варто знати, що алмаз – це дорогоцінний камінь знаменитостей, первосвящеників і царів. Високопоставленим особам алмаз служить вірою і правдою, а до звичайних смертних даний гордий камінь майже байдужий. Але, якщо людина отримала його в подарунок або в спадщину, то алмаз буде допомагати йому, тільки це може статися досить нескоро – через 7-10 років. Алмаз весь цей час буде налаштовуватися на свого нового господаря і, усвідомивши його сутність, активно почне працювати на нього.

Талісмани і амулети з алмазів

В якості талісмана можна носити алмаз на безіменному пальці лівої руки, а також підійдуть стильні прикраси, браслети, біжутерія і аксесуари з цим красивим камінчиком, але так, щоб алмаз торкався шкіри. Він добре допомагає і на роботі, і в сердечних справах, але лише з однією важливою умовою – наміри людини зобов’язані бути моральними і чесними. Аферистам, шахраям, вбивцям і злодіям алмаз принесе тільки одні нещастя і проблеми.

Амулети з алмазів Талісмани з алмазів

Роль амулетів навіть у аборигенів Австралії виконували золоті самородки. Один з найперших великих алмазів, відома “Зірка Південної Африки” вагою 83,5 карата, був давним-давно викуплений у чаклуна-знахаря, який користувався ним під час своїх заклинань.

Залишити коментар

*

Вгору