Коли мова йде про депресію дуже важливо розрізняти поняття депресія і депресивні стани. Важливо розуміти, що саме ви лікуєте. Чи справді це психічний розлад, який іноді необхідно лікувати медикаментозно або ви маєте справу з станом, який можна усунути парою трійкою бесід з підняття самооцінки.

Симптоми депресії

Медикаментозне лікування депресії

Якщо мова йде про лікування депресії медикаментами, то тут варто виключити варіант «народного» лікування, яке діє за принципом, що народу допомагає, то і п’ю. Просте самолікування в разі затяжної депресії може привести до того, що ваша ситуація не тільки стане гірше, але і ваш організм перестане відгукуватися на препарати. Коли мова йде про затяжні депресії, медикаменти найчастіше бувають просто необхідні, оскільки дозволяють повернути в норму баланс нейротрансмітерів, які дають можливість швидко купірувати переживання. Серед препаратів, які найчастіше застосовують у таких випадках, можна виділити:

  • антидепресанти
  • вітаміни
  • біостимулятори
  • ноотропи
  • транквілізатори
  • нейролептики

Кожна з груп препаратів має свої особливості застосування, але основна їх функція полягає в тому, щоб забрати біохімічну основу у вашій депресії. Вибір на користь того чи іншого препарату варто робити за допомогою психотерапевта, так як крім медикаментів варто відвідувати терапію, яка дозволить вам по-новому подивитися на проблеми, які вам зараз здаються катастрофами.

Лікування депресії

Навіть якщо у вас діагностували депресію, то перше на чому буде зупинений вибір з медикаментів це вітаміни, які найчастіше використовують у таких випадках. Такі препарати як транквілізатори і нейролептики застосовуються вкрай рідко і в дуже важких випадках.

Лікування депресії народними засобами

Зазвичай депресія, як захворювання починається з депресивних станів, які в народі називають нудьгою. Говорити, що у нас у всіх буває сезонна хандра буде лишнім. Що, ж робити, щоб вона не стала проблемою, яка приведе вас в кабінет психотерапевта? Народна медицина з цього приводу дає ряд порад:

  1. По-перше, більше бувайте на вулиці особливо в сонячні дні. Якщо у вашому будинку переважають темні тони, то варто внести яскраві плями, які зроблять ваше життя соковитим і повним світла та фарб.
  2. По-друге, виключіть зі свого кола спілкування людей, які розповідають вам погані новини і плітки. Рекомендується також відмовитися від перегляду телевізора (поміняйте його на книгу або займіться своїм хобі). Головне тримати фокус на позитивних речах, які вас радують або те, що приносить задоволення і душевну рівновагу.
  3. По-третє, введіть у свій раціон максимально можливу кількість свіжих овочів і фруктів. Тут важливо пам’ятати нехай їх буде мало, але вони будуть дуже смачні.

З народних засобів для лікування симптомів депресії можна використовувати рецепти наведені нижче. Вони допоможуть отримати вам той же результат, що і медикаменти.

Лікування депресії

Для тонусу використовуйте імбир. Корінь дрібно порізати, залити горілкою і настояти тиждень. Приймати 1 чайну ложку вранці і вдень.

Для активізації працездатності. Корінь імбиру розтерти з медом, залити окропом і випити теплим. Ще бадьорість можна повернути за допомогою кориці, подорожника, кропиви або кульбаби. Ці травички зможуть повернути вам працездатність в короткий час, їх можна вживати як у вигляді крапель, так і у вигляді настоянок.

Пам’ятайте, що в боротьбі з депресивними станами головне зрозуміти, що життя прекрасне і пора жити в своє задоволення. Мабуть, це і є самий дієвий спосіб.

Залишити коментар

*

Вгору