Тривалий час Анджеліна Джолі очолює всілякі рейтинги самий, самий , самий  … це не дивно, так як Анджеліна є красивою жінкою і успішною кінозіркою Голлівуду.

Анджеліна Джолі

Анджеліна Джолі Войт народилася 4 червня 1975 в Лос-Анджелесі, США, де і провела своє дитинство, тому що родина її була максимально наближена до кінобізнесу. Анджеліна Джолі Войт була не з чуток знайома з тим, що відбувається в знімальних павільйонах. Анджеліна – дочка відомого Джона Войта. Саме така спадковість, швидше за все і проявилася,так як навряд чи дочка кіноакадеміків і володаря Оскара не знайшла б місця на небосхилі яскравих зірок Голлівуду.

Анджеліна Джолі Войт Анджеліна Джолі Пітт

Після такого яскравого дитинства Джолі продовжила свою освіту в Лі Страсбергском театральному інституті, який подарував їй не тільки прекрасну освіту, а й багато захоплюючих проб, зйомок і знайомств. Вони і привели до того, що Анджеліна Джолі отримала Оскар за головну роль в багатосерійному блокбастері, який є улюблений багатьма, «Лара Крофт». Саме ця роль стала однією з оскароностних ролей в біографії Анджеліни Джолі-Пітт.

Джолі

В студентський час Джолі активно працювала на показах в Нью-Йорку, Лос-Анжелесі і Лондоні, а також знімалася у відео роликах таких відомих закордонних виконавців, як Meat Loaf, Lenny Kravitz, Antonello Venditti і The Lemonheads. Крім цих робіт в послужному списку Анджеліни присутні п’ять студентських фільмів USC School of Cinema, режисером яких став її брат Джеймс Хейвен.

Анджеліна

Не дивлячись на всю сексуальність Анджеліни, ні один з її прихильників не має можливості оцінити всі її жіночі принади, так як всупереч її образу поганої дівчинки, в інтернеті просто немає її оголених і приватних фотосесій. Хоча і в неї чудова струнка фігура, вона ні разу не дозволила собі сесій, які відверто показують її жіночі принади. Всі сесії Анджеліни Джолі тільки натякають на її сексуальність.

Angelina Jolie Voight Angelina Jolie

Екзотична зовнішність зробили її дуже популярною в кіноматографі. У творчому активі Джолі такі фільми, як Beowulf, A Mighty Heart, The Good Shepherd, Mr. & Mrs. Smith і Lara Croft:.

Анджеліна Джолі і Бред Пітт

Анджеліна Джолі була двічі одружена, але обидва її шлюби розпалися. Найщасливішим етапом її життя можна назвати створення сім’ї з Бредом Пітта. Хоча дуже довго Джолі не хотіла узаконити їхні стосунки. Але все ж Пітт умовив її.

Сім'я Анджеліни Джолі

Анджеліна Джолі не тільки унікальна актриса, а й розумна і красива жінка, яка по-своєму унікальна. Однією з відмінних рис її як людини варто відзначити той факт, що у неї кілька усиновлених і своїх дітей, дати народження яких вона навіть нанесла на тіло у вигляді татуювань.

Татуїровки Анджеліни Джолі

Крім цього Анжеліна має сертифікат приватного пілота. Ще вона відома своїми благодійними проектами, які приносять користь у безлічі країн, які цього потребують.

Залишити коментар

*

Вгору