Бізнес-леді: цифри і фактиОдні кажуть, що власний бізнес дає свободу, незалежність, можливість здійснити мрії. Інші – що це суцільні турботи і, взагалі, справа не жіноча. Але, так чи інакше, кількість співвітчизниць-підприємців з року в рік зростає. ;D

До приходу в бізнес половина нинішніх господинь власної справи були рядовими співробітниками з вищою або середньою спеціальною освітою.

30% жінок цікавилися бізнесом і прийшли в нього з серйозними намірами. 50% прийняли рішення під впливом випадку: за порадою або наприклад друзів, які виникли перспективам, газетної інформації … 20% – зайнялися приватною справою через несприятливі обставини: безробіття, невиплати зарплати або відсутність коштів для існування.

70% – власниці малих і середніх підприємств у сфері послуг. Однак пані вже успішно займають сектори, що вважалися чоловічими: будівництво, транспорт і виробництво.

Лише третина бізнесвумен 😎 впевнена в однакових шансах на успіх у чоловіків і жінок, але більша частина відчуває нерівність можливостей.

20% бізнес-леді відчувають з боку держорганів підтримку. Стільки ж зустрічають перешкоди, і трохи менше половини не відзначають ні того, ні іншого.

Зате майже половина не мають проблем з конкурентами і навіть бачать бажання налагодити партнерські відносини. *YES*

25% респондентів добре ладнають з підлеглими. Решта скаржаться на відсутність активності, дисципліни і несумлінність.

Незалежність здобули 50%. 20% вважають, що добилися успіху, і стільки ж упевнені в благополуччі своїх дітей. 😉

Залишити коментар

*

Вгору