Бісероплетіння – одне з захоплюючих занять. Красиві прикраси з бісеру давно завоювали увагу модниць. Постійно з’являються нові роботи з оригінальними ідеями. Майстри бісероплетіння придумують цікаві плетіння, дивуючи фантазією і простотою виконання. ;D

Браслет з бісеру

Автор цього браслета Shala Kerrigan використовувала чорно-білу гаму: всього три кольори, які роблять браслет ошатним. Кожен колір бісеру має свою прозорість і блиск, що робить його універсальним: він гарний і для офісу, і для вечірки.

Браслет з бісеру своїми руками

Браслет можна сплести за наведеною нижче схемою. Бісер підібрати по малюнку або використовувати інші кольори. *OK* У цій роботі використано японський бісер: матовий чорний, сріблясто-сірий, прозорий з кристалами.

Схема браслету з бісеру
Схема браслету з бісеру - 1
Схема браслету з бісеру - 2
Схема браслету з бісеру - 3
Схема браслету з бісеру - 4

Зі зворотного боку це буде виглядати так.

Схема браслету з бісеру - 5

І ще кілька схем для плетіння браслетів. У браслеті можна використовувати чорний і білий колір, а також підібрати гарне поєднання: чорно-червоний, сіро-жовтий, бірюзовий з білим і багато-багато інших.

Схема  браслету з бісеру

Схема бісероплетіння браслету
Схема бісероплетіння браслету - 2
Схема бісероплетіння браслету - 3
Схема бісероплетіння браслету - 4
Схема бісероплетіння браслету - 5

А якщо жоден орнамент вам не подобається, можна намалювати свій варіант, використовуючи порожню схему. Потрібно роздрукувати кілька схем і фломастерами помалювати орнаменти і пошукати потрібний колір. 😉

Схема бісероплетіння браслету - 6

Залишити коментар

*

Вгору