Брендон Девіс, спадкоємець великого нафтового магната в даний час звинувачується у нетверезому водінні. Через неадекватну поведінку за кермом, Бреэндон став винуватцем великої аварії цієї осені, в результаті якої він отримав досить серйозні поранення. Машина молодого чоловіка перекинулася кілька разів, тому його негайно відправили до лікарні.

Брендон Девіс може потрапити до в'язниці

Джерела в правоохоронних органах повідомили, що на момент арешту в крові у Девіса було виявлено кількість алкоголю, яка перевищила встановлену законом норму майже в два рази. У процесі розслідування було встановлено, що перед аварією Брендон Девіс приємно проводив час в суші-барі в Західному Голлівуді в компанії екс-чоловіка Хіларі Дафф Майком Комрі. Пізніше з'явилися фотографії, де чітко видно, що за обідом чоловік пив вино.

Так як в 2011 році Девіс визнав себе винним в зберіганні кокаїну, йому вже призначили покарання у вигляді випробувального терміну. Але звинувачення у нетверезому водінні, що призвело до аварії, може призвести багатого спадкоємця до більш серйозних наслідків, у вигляді позбавлення волі.

До речі, Брендон Девіс ніколи не відрізнявся зразковою поведінкою. Його скандальні витівки часто радували журналістів. Крім усього, Брендон заслужив репутацію зіркового ловеласа, так як не раз був помічений в компанії голлівудських красунь.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору