Чи можна керувати підсвідомістюЛюдська підсвідомість – це це як скриня зі скарбами, в якому таїться незвідана сила розуму. Дуже важко уявити собі, наскільки ця сила велика. Протягом дуже довгого історичного періоду люди вважали, що цією силою можуть керувати лише особливі особистості, які присвячені в таємниці людського розуму, такі як, маги, жерці, чаклуни і т.д. Методи і способи управління підсвідомістю були засекречені, щоб прості люди не мали можливості ними скористатися.

У наші дні управління підсвідомістю вже не є таємницею, але все-таки вона по цей час більшості людей невідома, хоча б тому, що в рамках загальноосвітніх програм не викладається. Хоча є деякі речі, яким навчають у школі, наприклад для того, щоб навчитися керувати автомобілем, необхідно витратити масу зусиль. І для того, щоб дізнатися всі секрети людського розуму, навчитися його силою користуватися, необхідно витратити зусилля і час. Але це того варте!

Підсвідомість – це своєрідне сховище, що містить в собі весь досвід людини, все те, що він коли-небудь бачив, чув, відчував і робив. На відміну від запам’ятовування свідомого, підсвідомість вбирає в себе все, що відбувається з людиною. І все ж підсвідомість – це не просто довготривала пам’ять, але й якийсь процесор, здатний обробляти всі спогади людини.

Підсвідомість найактивніша під час сну, коли людина має можливість бачити сни. І тут криється головне – підсвідомість не знаходить різниці між реальними подіями і уявними. Необхідно бути уважним до того, чим заповнювати свою підсвідомість. Дослідження довели, що людина в повсякденному житті в основному керується своєю підсвідомістю.

Управляти підсвідомістю цілком можна навчитися так само, як керувати будь-яким пристроєм, головне знайти необхідну *інструкцію*. Існують різні методики з управління свідомістю і підсвідомістю, і це варто того, щоб докласти зусиль і дізнатися істинний, невідомий потенціал розуму, від якого людина залежить все життя.

Підсвідомість – це такий надпотужний комп’ютер, наявний в персональному користуванні кожної людини. Що з ним можна робити навіть уявити собі дуже складно. Його можливості величезні, підсвідомість – це такий особистий джин, або ж слуга, який виконує бажання та примхи свого носія. З упевненістю можна сказати, що людині дуже пощастило в тому, що у нього є підсвідомість. Адже воно може майже все, а єдиною обмежувальною мірою прояви його можливостей є тільки те, наскільки сама людина його обмежує.

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору