Є багато точок зору з приводу привороту. В наш час не складе особливих труднощів знайти людину, яка вам допоможе в цьому питанні. Як правило, до привороту звертаються люди, які опускають руки щоб звернути увагу коханої людини звичайними способами. Але чи варто в це вірити? Однозначно варто. Я хочу розповісти випадок, який відбувався у мене на очах.

В моєму місті жила дуже гарна молода пара. Прожили вони разом десь близько 5 років у щасливому шлюбі. Вони завжди були разом, трималися за руки, сміялися, відвідували різного роду заходи, замислювалися про діток. Але в один момент, буквально за один день все різко змінилося. З молодим чоловіком почали відбуватися якісь незрозумілі речі. Він став різко худнути, кинув роботу, почав пити, не приходив додому ночувати. Коли дружина все-таки затягла його до лікаря, ніяких хвороб у нього не виявили, але чоловік чах на очах.

Рідні разом з дружиною перепробували буквально все, але ніяких результатів не було. На всі питання хлопець нічого зрозумілого відповісти не міг. І от коли вже руки дружина опустила, вона зустріла свою дуже стару знайому, яка їй порадила поїхати до так званої «цілительки». Так як перепробували вже все - дівчина погодилася. Загальними зусиллями вона вмовила чоловіка поїхати з собою. Їхали вони довго. Шукали потрібне село, потім потрібний будинок. І ось, нарешті, приїхавши, побачили абсолютно звичайну сільську бабусю з величезним господарством і милою посмішкою. Побачивши молоду людину, вона різко змінилася в обличчі і відразу сказала, що його захотіла інша жінка, а він відчуває себе погано, тому що чинить опір.

Посадила вона їх на стільці обох спиною до себе і почала ритуал. За словами дівчини все тривало близько години. Бабуся читала молитви, палила трави і топила свічки. Через деякий час вона розгорнула їх до себе і дала обом до рук по свічці. Чоловікові дала випити якийсь настій, від якого він виблював 3 рази. Нудило його незрозумілим зелено-жовтим слизом. Але після цього йому відразу стало легше. Далі бабуся «заговорила» воду і сказала приймати її чоловіку кожен раз до їжі протягом місяця, а потім знову до неї приїхати. Так і зробили. Через місяць на порозі у «знахарки» стояла пара щасливих і здорових людей. У подяку вони привезли їй гарний порцеляновий сервіз.

Приворот

Ця історія відбувалася в дуже близькій мені родині, тому я можу стверджувати, що існує якась невідома нам сила, яка може в один день перевернути з ніг на голову все життя.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору