У багатьох з нас є дитячі спогади, пов'язані з риб'ячим жиром, про користь якого говорили завжди і всюди. Щоб діти росли міцними і здоровими, бабусі давали їм ложечку цього жиру. Але в даний час риб'ячий жир вже не настільки популярний, хоча забули його незаслужено. Риб'ячий жир - це насправді дуже важливий для організму продукт, з цілим комплексом корисних якостей. Так чому ж він корисний?

Чим корисний риб'ячий жир

Наприклад, в країнах з жирною рибою і холодними морями, люди рідше стикаються з такою недугою, як інфаркт. Так само вони менше страждають від психічних розладів і мають здорові суглоби. Багато досліджень довели, що риб'ячий жир дійсно рятує від хвороб людей, захищає мозок, серце і навіть покращує зір. В Америці риб'ячий жир навіть названий новим препаратом від старості і зареєстрований як лікарський засіб.

Ще кілька корисних якостей риб'ячого жиру:

  • Риб'ячий жир сильно покращує роботу мозку, і як наслідок у людей, які приймають його, пам'ять значно поліпшується. Доведено науково, що риб'ячий жир здатний попереджати розвиток недоумства у літніх людей.
  • Так само риб'ячий жир є відмінним борцем з депресією. Коли людина регулярно п'є риб'ячий жир, то це має відразу кілька плюсів - це корисно, недорого і дуже корисно для його самопочуття і настрою.
  • Лікує запалені суглоби. Через вміст в риб'ячому жирі Омега-3 полінасичених жирних кислот, в організмі людини утворюються активні речовини. Саме ці речовини і лікують запальні процеси, зберігають здоровими суглоби і позбавляють від болю.
  • На серце людини риб'ячий жир так само впливає благотворно, захищаючи його від різних аритмій. Він захищає судини від утворення тромбів, знижує рівень холестерину, а так само сприяє значному зменшенню атеросклеротичних бляшок. Саме це і впливає на те, що різко знижується розвиток інфаркту.
  • Риб'ячий жирРиб'ячий жир - це ефективний засіб для боротьби із зайвими калоріями. Активізувати обмін речовин можна приймаючи риб'ячий жир три рази на день всього по парі капсул. А якщо підключити до цього ще фізичну активність і здорове харчування, то через деякий час будь-яка людина буде приємно здивована отриманим результатом.
  • Застосовують риб'ячий жир так само для профілактики різного роду алергії.
  • Відмінним помічником риб'ячий жир може стати людям з проблемною шкірою і волоссям. Для старіючої шкіри він сприяє продовженню її молодості, а для молодої стане захисником від бактерій і перешкодить появі прищів. Він значно покращує стан волосся і його можна використовувати навіть при приготуванні різних масок.
  • Під час вагітності так само можна згадати про риб'ячий жир, так як він впливає дуже благотворно на розвиток плода. Перед застосуванням обов'язково треба проконсультуватися з лікарем.
  • І, звичайно, риб'ячий жир просто незамінний для здоров'я і росту дітей. Він допомагає поліпшити засвоєння фосфору і кальцію.
Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору