Жіночий журнал JIJOUR розповідав багато про декор різноманітними матеріалами. ;D Ми вже робили декорування прищіпкамидекорування ґудзиками, декорування галькою, а сьогодні розглянемо декор з макаронів, крупи та гороху. Але для початку, розглянемо декілька варіантів дукору пляшок:

Декор пляшки з макаронів, крупи та гороху Декор пляшки з макаронів, крупи та гороху
Декор пляшки з макаронів, крупи та гороху Декор пляшки з макаронів, крупи та гороху
Декор пляшки з макаронів, крупи та гороху

Для створення пляшки, яка представлена на останньому малюнку, знадобиться пляшка з кришкою, клей, клейовий термопістолет, фігурні макарони, крупа, горох.

Перед використанням пляшку краще знежирити. Намазавши пляшку клеєм, починаючи знизу приклеювати горох, потім крупу. Використовувалися крупи: гречка, перловка, рис. Ось, що вийшло.

Для квіточок використовувалися макарони «бантики». Кусачками розклеїти їх навпіл і ще раз навпіл. Потім склеїти четвертинки клейовим термопістолетом, формуючи квітку, в серединку квітки приклеїти горошину.

Кришку прикрасити квіткою «жоржин», зробленою з макаронів «пір’я».

Готові квітки приклеюють так само клейовим термопістолетом. Для листя використовувались макарони «листочки». Довільно формувався орнамент. Перед фарбуванням не забудьте зняти нитки висохлого клею малярським скотчем.

Пляшка готова.

Залишити коментар

*

Вгору