Ґудзики – відмінний матеріал для декорування різних предметів інтер’єру, офісного приладдя, одягу, сумок, всіляких виробів. Красиві, підібрані за кольором ґудзики не потрібно закривати, а різнокольорові і непривабливі краще пофарбувати. *OK*

Декорування ґудзиками

Набір для офісу, складається зі склянки для олівців, записної книжки і рамки для фотографій, декорований ґудзиками. Для склянки використовувалась висока щільна консервна банка. Записну книжку треба взяти з твердою непоказною палітуркою. У старої фоторамки з’явився новий сяючий декор.

У процесі декорування ґудзиками потрібно:

предмети для декорування – консервна банка, стара фоторамка, записна книжка, ґудзики, золотий і коричневий акрил, пензлик, губка, склянка з водою, клей, м’яка ганчірочка.

Консервну банку помити й очистити від етикеток і пофарбувати золотим акрилом. Потім наклеїти ґудзики. Для кращого ефекту можна використовувати ґудзики різного розміру і форми. ;D За першим шаром приклеїти другий, намагаючись розміщувати між ґудзиками першого ряду. Клей для ґудзиків підійде ПВА, Момент, універсальний, термоклей.

Декорування ґудзиками - 2 Декорування ґудзиками - 3 Декорування ґудзиками - 4

Золотим акрилом пофарбувати всередині банки і ґудзики. Фарбу нанести два-три рази, просушуючи кожен шар. По золотому акрилу покрасити коричневим акрилом. Поки коричневий акрил не висох, м’якою ганчіркою зняти фарбу з виступаючих ділянок. Деякі місця підкоригувати золотим акрилом за допомогою губки.

Декорування ґудзиками - 5 Декорування ґудзиками - 6 Декорування ґудзиками - 7

Вийшов такий стакан для олівців. *OK*

Декорування ґудзиками - 8

Рамка для фотографій декорована ґудзиками у тому ж порядку, що і стакан для олівців. Ця фоторамка дерев’яна, але можна декорувати в цій техніці рамки з різних матеріалів.

Декорування ґудзиками - 9

І ще записна книжка і широкий стакан для фломастерів, декорована ґудзиками.

Декорування ґудзиками - 10

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору