У переддень свята Дня Святого Валентина закохані готують листівки, подарунки і валентинки. O:-) Одним з таких подарунків може стати вінтажна рамка для фотографій, яку можна зробити зі старої платівки.

Фоторамка для закоханих

Для багатьох закоханих кохання – це щастя, співуче серце, вічно звучить музика, багато квітів і пурхають метелики.

Фоторамка для закоханих - крок 1

Для створення фоторамки для закоханих готуємо платівку, маркер, циркуль, ніж, наждачний папір, старі ноти, клейку двосторонню стрічку, клей, акрил білий і чорний, пензлик, ножиці, папір для метеликів. *OK*

Відміряти ширину рамки і намалювати коло. Якщо у вас є програвач, то платівку можна прокручувати, поставивши маркер в потрібній точці. Лінія кола вийде ідеально рівною. Так само для нанесення кола можна використовувати циркуль.

Фоторамка для закоханих - крок 2

Лобзиком або ножем відрізаємо потрібну частину платівки.

Фоторамка для закоханих - крок 3

Якщо край вийшов неакуратним, затираємо його дрібним наждачним папером.

Фоторамка для закоханих - крок 4

Для декору вирізаємо серце і метеликів. 😉

Фоторамка для закоханих - крок 5

Нарвати смужки зі старих нот. На вініл із зворотного боку приклеїти двосторонню клейку стрічку. Так само можна використовувати клей.

Фоторамка для закоханих - крок 6

Смужки з нотами приклеїти до певної ділянки платівки.

Фоторамка для закоханих - крок 7

На іншій частині рамки намалювати клавіші. Для цього можна використовувати білий і чорний акрил. ;D Акрилова фарба буде краще триматися на очищеній поверхні. Тому місце нанесення акрилу попередньо злегка протерти спиртом або миючим засобом.

Фоторамка для закоханих людей

Зі зворотного боку рамки закріпити фотографію. Всю композицію прикріпити клейкою стрічкою до картонного кола. Фоторамку можна поставити на спеціальну підставку або прикріпити петлю і повісити на стіну.

Залишити коментар

*

Вгору