Будь-який, навіть самий досконалий манікюр, можуть зіпсувати недоглянуті руки, тому не варто нехтувати турботою про них. Гарні руки і догляд за ними – неодмінний атрибут сучасної жінки. Як же домогтися гладкої, бархатистої і здорової шкіри?

Догляд за руками

Зовнішній вигляд може розповісти про нас дуже багато – вік, спосіб життя, стан здоров’я, звички. Руки є свого роду дзеркалом, що демонструє нас зсередини, а так як кожна жінка завжди бажає залишатися молодою і привабливою, то щоденна турбота про руки повинна бути обов’язковою процедурою, яку необхідно дотримуватися, щоб завжди виглядати на всі сто відсотків.

Руки є тією частиною тіла, яка частіше за інших піддається шкідливому зовнішньому впливу. Кожен день ми контактуємо з різними миючими засобами. Та й вода зараз далеко не кращої якості. Важливе значення мають сезон року, температура і багато інших фізичних дій. На жаль, через брак часу не кожна жінка може дозволити собі щодня відвідувати різноманітні салони краси. На щастя, завдяки сучасній косметичній промисловості ми можемо дозволити собі догляд за руками і в домашніх умовах.

Гарні руки і догляд

Перевірені рекомендації щодо догляду за руками:

  1. Мити руки, бажано, водою кімнатної температури, так як шкірні покриви в холодній воді ставатимуть шорсткими, а в гарячій – надто сухими, адже видаляється захисний жировий шар.
  2. Роботу по дому краще здійснювати в рукавичках. Взаємодія з хімічними речовинами несприятливо позначається на шкірі рук.
  3. При митті рук бажано використовувати гель або спеціальне мило, в яких вміст лугу гранично мінімальний.
  4. Після контакту з водою обов’язково витирайте руки рушником і змащуйте їх зволожуючим кремом. Для частого використання краще придбати легкий крем, який швидко всмоктується, тому що на його висихання потрібно менше часу, і вам не потрібно буде надовго відриватися від справ, щоб дочекатися повного висихання шкіри рук.
  5. Для краси рук не забувайте раз в тиждень робити ванночки. Завдяки їм шкіра стане м’якше і еластичнішою.
  6. Також рекомендується робити маски, які будуть живити і зволожувати вашу шкіру. Їх можна придбати в спеціальних магазинах або приготувати в домашніх умовах.

Рекомендації щодо догляду за руками

Домашній догляд необхідний не тільки долонній і тильній поверхням рук, але і ліктьовій частині. Вона також є проблемною областю нашого тіла. Часто виникає дискомфорт від лущення, почервоніння, іноді все це може супроводжуватися неприємним свербінням. Щоб позбутися цієї проблеми, можна вдатися до народних засобів, але попередньо бажано відвідати лікаря. Можливо, ці проблеми пов’язані з порушеннями всередині організму, тому самолікування може не принести очікуваного результату.

Гарні руки – це гідність будь-якої жінки, тому догляд за ними просто необхідний!

Залишити коментар

*

Вгору