У школі нашим дітям доводиться засвоювати дуже великий об’єм інформації. Добре, якщо дитина справляється сама, а що робити, коли в неї щось не виходить, і їй дуже важко? Як батьки, котрі постійно працюють, можуть допомогти школяреві? *DONT_KNOW*

У більшості шкіл вивчення іноземної мови вводиться в другого класу.

Допоможіть дитині у навчанні

У вас може бути дуже гарний вчитель, додаткова мовна школа чи репетитор. Але є у вивченні мов така особливість: треба «зубрити», а цього жодний репетитор за вас не зробить. Нові слова вводяться постійно, якщо не вивчив «старі», їх потім уже вчити ніколи, незасвоєна інформація накопичується. Елементи «зубріння» є і в інших предметах: правила з математики, правопису, таблиця множення, історичні дати, географічні назви, вірші тощо. ;D

Якщо дитина, до того ж, займається спортом або чимось іншим, то на уроки залишається не так багато часу. Навіть якщо ви не працюєте і віддаєте весь свій час дитині, то, просидівши належний час над уроками, наступного дня може виявитися, що вона не засвоїла нову інформацію.

Найефективніше вчити нові слова або правила не за письмовим столом, а на прогулянці, у транспорті, дорогою до школи, в магазин чи на тренування. Дитина не сприйматиме цей час як підготовку до уроків, відповідно, не буде втомлюватися, вередувати і лінуватися. *OK* Коли вона прийде додому і сяде за уроки, її чекатиме сюрприз: те, до чого і торкатися було страшно, вже зроблено!

Запам’ятовувати краще за кілька прийомів. Запитуйте в дитини завдані правила кілька разів протягом дня. Ви побачите: щоразу вона буде легше їх згадувати.

Дуже корисно повторити те, що треба запам’ятати, перед сном і вранці – це дієвий спосіб.

Вселіть дитині впевненість у свої сили. Подайте один із цих прийомів як «секретну зброю», використання якої не може не дати результатів.

Хваліть дитину, запевняйте її в тому, що результату досягнула вона сама.

Ніколи не завадить правильна мотивація, можна й «підкупити» дитину, наприклад походом у кіно (тим більше, що ви й так планували відвідування розважального центру).

Але це не означає, що так навчати сина чи доньку легко і просто, це чимале навантаження на батьків. *THUMBS UP* Вам доведеться постійно пам’ятати про те, що треба повторювати, а для цього треба брати з собою підручник чи писати шпаргалку. І це щодня.

Однак, користуючись цими прийомами, ви знизите навчальне навантаження на вашу дитину, полегшите її життя, вселите впевненість у своїх силах і просто досягнете бажаних результатів.

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору