Жіночий журнал JIJOUR

Джанетт Джексон спростувала чутки про свою хворобу6-го січня, в мережі Інтернет поширилася неоднозначна інформація, що у Джанетт Джексон рак. Реакція на таку новину була просто блискавичною. Шанувальники співачки проявили неймовірну активність, заполонивши обговореннями всі соціальні мережі і форуми. Але, що дало поштовх для виникнення таких припущень?

Незадовго до Різдва, сама Джанетт дійсно говорила, що заплановане турне, яке повинно було стартувати 9-го січня, відкладається. Причиною вона назвала операцію. Так як Джексон більше нічого не уточнила, реакція журналістів була цілком очікуваною.

Звичайно, як прийнято в засобах масової інформації, припустили, що співачка бореться з раком. Джанет Джексон обурили такі здогади і вже вранці, 7-го січня, співачка записала двохвилинний ролик, де вирішила все пояснити.

Насправді, Джексон дійсно перенесла операцію. Жінці видалили пухлину. Але як пізніше виявилося, вона була доброякісною. У даний момент Дженетт проходить курс відновлення. Співачка запевняє, що вже має схвалення лікаря і навесні запланований тур обов'язково відбудеться.

«Чутки абсолютно не відповідають дійсності. Я не хвора на рак», - написала Джексон в кінці свого відеозвернення.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору