Джессі Тайлер Фергюсон поборов ракДжессі Тайлер Фергюсон налякав прихильників новиною про свою хворобу. 40-річний актор, телезірка серіалу «Сучасна американська сім'я» виклав на своїй сторінці в Instagram фото з пов'язкою на правій щоці і підписом: «Спасибі доктору Беннетт і його команді за те, що прибрали ознаки раку з мого обличчя. Тепер залишилося зажити швам».

Зовсім недавно Джессі повернувся до зйомок серіалу після того, як побував на весіллі у своєї колеги Софії Вергара. Як каже актор, величезна кількість сонця зіграла з ним злий жарт, і на його обличчі утворилася підступна, злоякісна родимка. Але завдяки своєчасному лікуванню шанувальникам не варто побоюватися за життя Фергюсона. Видалення пухлини на ранній стадії зводить практично до нуля подальший розвиток хвороби. Джессі вирішив оприлюднити новину про своє захворювання, щоб звернути увагу людей до цієї хвороби. Але він зробив це не перший з відомих персон.

Ще в 2013 році Х'ю Джекман також відкрив інформацію про те, що він поборов рак шкіри. В цьому році йому видалили базально-клітинну карциному на носі. Джекман теж опублікував свої післяопераційні знімки і закликав усіх користуватися сонцезахисними засобами і не залишати без уваги підозрілі родимки.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору