Як вибрати сонцезахисний крем З настанням спекотних днів літа, душа сама тягнеться до сонечка і люди потрохи починають скупчуватися в місцях активного відпочинку. Шашлики, відпочинок біля водойми і просто прогулянка під сонцем може спровокувати таку неприємність як опіки. Зазвичай вони не серйозні, але навіщо затьмарювати собі власний відпочинок?

У наш час на полицях магазинів і аптек є величезний вибір сонцезахисних засобів, серед яких потрібно знайти саме те, що підходить вашій шкірі.

  1. Для початку потрібно дізнатися чи є у вас якась алергія на діючі речовини. Це можна зробити, якщо здати кілька аналізів. Можливо, у вас була реакція, на щось в дитинстві. Це потрібно уточнити у батьків.
  2. Далі потрібно з’ясувати свій тип шкіри. Це має величезне значення, так як світла шкіра вимагає більш сильною захисту, а наявність родинок або родимих плям взагалі виключають активну засмагу у зв’язку з ризиком виникнення раку.
  3. Знаючи свій тип шкіри, відправляйтеся в спеціалізований магазин чи аптеку. Попросіть допомоги у професіонала. Він порадить потрібну марку. Не економте гроші на сонцезахисному кремі. Зазвичай акції і розпродажі роблять на неходовий товар.
  4. Придбайте кілька кремів з різними ступенями захисту. Якщо ви тільки починаєте засмагати виберайте крем з максимальним  Вибір сонцезахисного кремурівнем захисту. Через деякий час його можна буде знизити.
  5. Не варто купувати ароматизовані креми і масла. Вони можуть привабити комах, а це в свою чергу загрожує укусами. У випадку, якщо це все-таки відбулося, потрібно терміново змити крем з ураженого місця інакше ви ризикуєте отримати серйозні ускладнення.
  6. Зверніть увагу на водостійкі креми. Це особливо актуально, якщо ви плануєте купатися. В такому випадку ви не будете ризикувати обгоріти, коли перебуваєте у воді.
  7. Коли крем придбаний, зробіть пробу на невеликій ділянці шкіри. Є ймовірність непереносимості якогось компонента, який не вказаний на упаковці. Якщо протягом 12 годин реакції немає-можете сміливо використовувати цей крем.
  8. Після використання сонцезахисного засобу, по приходу додому, варто прийняти душ і змити залишки крему. Це убезпечить вас від виникнення подразнень.

Використовуйте сонцезахисні засоби навіть тоді, коли на вулиці дощ або ви перебуваєте в тіні. Вони убезпечать вас від шкідливого ультрафіолетового випромінювання, яке є навіть коли не видно сонця.

Залишити коментар

*

Вгору