Багато людей сьогодні нічого не знають про цілющі властивості ефірних масел, навіть якщо ці масла несуть в собі потужні терапевтичні властивості. Ми можемо знайти письмові та інші згадки з найдавніших часів, що свідчить про використання таких олій для зцілення ще задовго до їх фабричного виробництва.

Ефірні олії та їх користь

Зараз, в 21-му столітті, ми все частіше захоплюємося природним способом життя в різних аспектах. Збільшився інтерес і до ефірних масел.

Звичайно, роль ефірних масел в рослині – це захист цих же рослини від хижаків, погодних умов і хвороб, допомагаючи йому рости, жити, розвиватися і в цілому адаптуватися до навколишньої місцевості.

Корисні властивості ефірних маселЕфірні масла добуваються механізмом парової дистиляції з різного роду рослин. Вони мають сильну концентрацію і є набагато більш потужними, ніж сухі трави – з 220 фунтів квітів лаванди можна зробити тільки один фунт ефірного масла. Виробники були змушені змінити процес дистиляції для того, щоб складний хімічний склад цих ефірних олій не руйнувався, тому кількість людей, які можуть використовувати їх, постійно зростає.

Кожен тип ефірного масла має унікальну хімічну структуру, яка впливає на його запах, як воно поглинається, і як воно використовується в організмі. Навіть сорти рослин в межах того ж виду можуть мати хімічні структури, несумісні один з одним через розташування і того, як вони виросли. Різні ефірні масла будуть мати різні властивості:

  • антибактеріальні,
  • противірусні,
  • протигрибкові,
  • антисептичні та інші.

Вони можуть швидко проникати через клітинні мембрани, подорожуючи через кров і тканини, для підвищення клітинної функції у природному, здоровому способі, без необхідності вдаватися до синтетичних хімічних речовин. Корисні властивості ефірних масел можуть бути отримані трьома способами:

  1. при прийомі всередину і місцевого застосування;
  2. розбавлення масел для масажу тіла, щоб зняти стрес і розслабитися;
  3. при вдиханні масел.

Ефірні олії

Багато досліджень ефірних масел виявили, що вони мають антибактеріальну дію при нанесенні на шкіру, в той час як дослідження на тваринах показали, що різні ефірні масла можуть бути заспокійливим або збудливими.

Тестування безпеки ефірних масел показали дуже незначні побічні ефекти, коли вони використовуються за призначенням.

Залишити коментар

*

Вгору