Ефірні олії для схудненняСьогодні в JIJOUR ми продовжимо захоплюючу тему ефірних олій. Раніше ми розповідали Вам про те, як можна використовувати ароматичні масла для догляду за волоссям. У цій статті ми познайомимося з ще одним вкрай важливою і корисною властивістю ефірного масла. Виявляється, ефірні олії можуть стати відмінними помічниками в боротьбі із зайвою вагою. Звичайно, це не означає, що, вдихаючи аромати, ми будемо втрачати день за днем кілограми, і нам не доведеться більше докладати жодних зусиль для боротьби із зайвою вагою. Але ароматичні масла здатні бути гідною складовою комплексу заходів для зниження ваги.

Які ж масла можуть допомогти нам скинути вагу?

  • Основні масла, які ми можемо сміливо використовувати для боротьби із зайвими кілограмами, це: масло мускату, бергамоту, кориці, грейпфрута, чайного дерева, лимона, герані. Саме ці масла вважаються універсальними для нашої мети і можуть використовуватися абсолютно для будь-яких процедур. Це і компреси, і ванни, і масаж. Не забудьте, що ефірну олію слід розводити з олією-основою або, як її ще називають – базовим маслом. Нагадуємо Вам, що до таких олив відноситься мигдальне масло, масло жожоба, масло з виноградних кісточок тощо.
  • Які ж масла можуть допомогти нам скинути вагу?Існують олії специфічного призначення. Вони спрямовані на спалювання жирів і посилення метаболізму. До таких олив відносяться: масло чорного перцю і кропу солодкого.
  • При різкому зниженні ваги виникає проблема втрати пружності шкіри. Поліпшити ситуацію і підвищити загальний тонус шкіри допоможуть: масло мірри, пачулі, чорного перцю, чернобородника лимонного, лаванди, мандарина, розмарину.
  • Для виведення рідини з організму, шлаків і токсин, а також для стимуляції роботи лімфатичної системи корисними будуть: масло ялівцю, розмарину, мандарина, пачулі, грейпфрута і лимона.
  • Нерідко одним з факторів збільшення ваги є стрес. Багато хто з нас «заїдають» свої проблеми і переживання. Для полегшення морального стану і загального емоційного фону корисно скористатися: маслом бергамота, герані, мандарина, троянди, пупавки, неролі, жасмину.

А тепер трохи про можливі методики використання ефірних масел для схуднення:

  1. Методики використання ефірних масел для схудненняОдним з найефективніших методик по праву вважається масаж з використанням ефірних масел. Для приготування суміші для масажу додайте в 15-20 мл базового масла 6-8 крапель обраних Вами ефірних олій.
  2. Не менш корисною і приємною при цьому процедурою можна назвати аромаванни. Правда, в цьому випадку витрата на ефірні олії буде значно більше. Наприклад, ось рецепт відмінної суміші для ванни: додайте по 3 краплі лимонного, лавандового і грейпфрутового масла в мед. Взагалі, слід пам’ятати, що суміш розчиняється у ванній в кількості від 8 до 20 крапель – не більше. Кількість суміші збільшуйте поступово. І так, змішайте мед з ефірними оливами, після чого розчиніть суміш у ванній. Також можна скористатися кефіром замість основи або звичним базовим маслом.
Залишити коментар

*

Вгору