Ароматерапія зараз дуже популярна на території нашої країни, так як з’явився доступ до ефірних масел, крім цього з’явилося багато літератури, яка піднімає завісу над таємницями ароматерапії древніх. Аромамасла мають дуже широкий спектр, який тепер став доступний більш широкому колу людей. Саме ця доступність робить масла достатньо приємним засобом по догляду за тілом і душею.

Масла для схуднення

Так-так саме за душею. Всі ми знаємо, що приємний запах, не тільки змушує нас парити, а дарує настрій на цілий день. Спектр використання ароматів досить широкий. Це завдяки тому, що будь-яка людина сприятлива до запахів, і ця сприятливість відкриває перед нею можливість вносити свої зміни іноді в поведінку, а іноді й у зовнішній вигляд людини.

Для багатьох жителів сходу не секрет, що за допомогою підбору ароматів можна кардинально змінити свою зовнішність, поліпшити текстуру шкіри і навіть відкоригувати вагу. Як би фантастично це не звучало, але вагу коригувати за допомогою масел можна. Ці методики впливають на підсвідомість, і робить аромат масла номером один в боротьбі із зайвими кілограмами, тому що дозволяє не тільки коригувати апетит, а й підтягувати і покращувати текстуру шкіри.

Олія для схуднення

Масла під час ароматерапії застосовують для масажу, для ванн і для інгаляцій. Аромамасла просто ідеальні для людей, які страждають від психологічної проблеми, яка провокує голод. Дійсно в багатьох випадках голод викликається нашою психікою, а не реальними потребами організму. Саме за бажанням, щось з’їсти ми ховаємо свою невпевненість або незадоволеність життям і низьку самооцінку. Саме ці проблеми і призводять до того, що звірячий апетит може з’являтися тільки при вигляді красивого тістечка і тоді ваша рука сама до нього тягнеться.

Які масла використовуються для схуднення

Якщо ви готові визнати за собою цю маленьку слабкість, то заведіть за правило носити з собою флакончик з ефірним маслом. У випадку, якщо ви відчуваєте цей нездоровий голод рекомендуємо його відкрити і зробити 2-3 подиху кожною ніздрею. До пахощів, які вам допоможуть схуднути, можете віднести масло м’яти, ванілі, зеленого яблука або кориці.

Ефірні масла для схуднення

Коли зайва вага почала йти треба приділити увагу своїй шкірі. Ароматерапія має свої рецепти для шкіри. Для того, щоб вага йшла треба віддавати перевагу ялівцевому і кипарисовому маслу, і маслу апельсина солодкого. Для схуднення використовується або масло, яке розбавлене для масажу, або комбінації масел. За своїми властивостями ялівцеве і кипарисове масло володіє сечогінною функцією і взагалі підсилює обмін речовин. Масло солодкого апельсина сприяє зниженню ваги. Схуднення досягається завдяки тому, що виводяться токсини з організму, поліпшується робота кишечника і відбувається поліпшення вуглеводного і жирового обміну. Саме на основі цих масел можна робити комплекси для масажу або набори для ванн.

Коли ви обираєте для себе ароматерапію, то не варто випускати з уваги, що масло ялівцю не можна вживати під час вагітності, а масло апельсина не варто наносити на шкіру, якщо плануєте виходити на сонце.

Залишити коментар

*

Вгору