Всі знають, що все нове це добре забуте старе. Одним із старих перевірених методів по догляду за волоссям можна по праву вважати реп’яхову олію. З її використанням розроблено безліч косметичних засобів. Звичайно, промислові рішення це добре, але більшість як і раніше віддають перевагу косметиці, яка виготовлена ​​самостійно за бабусиним рецептам. Серед засобів, які використовували ще наші бабусі, є шампуні, бальзами і маски. Всі вони по-різному дбають про волосся і їх відновлюють.

Реп'яхова олія для волосся

Коли мова йде про домашню косметику, то варто знати, що за основу для багатьох засобів береться мед, яйця, глина, сметана, настої трав і реп’яхова олія. Так-так, саме реп’яхова олія, про яку ми розповімо детальніше далі.

Реп’яхову олію по праву можна вважати дивом сучасної косметології, так як вона має дуже широкий спектр застосування. Реп’яхову олію отримують з коріння лопуха великого. Олію з цієї рослини можна зробити самостійно, але технологічно це досить складний і довгий процес. Саме через це, ті, хто використовують її для домашньої косметології, купують реп’яхову олію в аптеках. Аптечні мережі пропонують реп’яхову олію фасованим у флакони по 100 мл. З досвіду можемо сказати, що коштує вона дуже недорого, а 100 мл вам вистачить на тривалий період, хоча все це залежить від того, для якої сфери її будете застосовувати.

Настої, маски та компреси з реп'яховою олією

Сферами застосування реп’яхової олії можна назвати волосся, шкіра, вії, нігті і для компресів. Така різноманітність можлива завдяки унікальному хімічному складу, який має вітаміни, мінеральні солі, протеїни, природний інулін, пальмітинова і стеаринова кислоти, дубильні речовини. Не варто забувати, що реп’яхову олію застосовують не тільки в косметології, а й вважають прекрасними ліками для широкого спектру захворювань.

Найчастіше реп’яхову олію застосують для відновлення структури волосся і лікування шкіри голови. Реп’яхову олію можна використовувати як профілактику для волосся в зимовий час. Вона буде прекрасно їх спасти від висушування, пом’якшувати перепади температур і запобігати випаданню. Для отримання необхідного результату реп’яхову олію найчастіше застосовують на коріннях волосся. Саме завдяки такій взаємодії коріння волосся і шкіра голови отримують необхідне живлення. Не дивуйтеся, якщо після декількох процедур у вас пропаде лупа, сухість шкіри голови, ламкість волосся і посічені кінчики. Навіть після першої процедури до вашого волосся повернеться блиск і еластичність.

Реп'яхова олія

Настої, маски та компреси з реп’яховою олією

Суміш для зміцнення волосся: 1 жовток, 1 ложечка реп’яхової олії, 1 ложка коньяку.

Реп’яхова олія для зміцнення волосся з лимонним соком: 2 ложки реп’яхової олії, 2 ложки меду, сік лимона, 2 жовтки.

Реп’яхова олія зі спиртом: рівні пропорції спирту і реп’яхової олії.

Сушений корінь лопуха і реп’яхова олія: 100 грам подрібненого сухого кореня лопуха, підігріта реп’яхова олія (щоб тільки прикривало).

Настій реп’яхової олії для зміцнення волосся: 100 грам порошкоподібного сухого кореня лопуха, півлітра очищеної соняшникової олії. Настоювати 21 добу в темному і теплому сухому місці.

Залишити коментар

*

Вгору