Вугровий висип це захворювання, яке може бути викликано безліччю причинами, які треба встановити. У випадку, якщо прищі, покривають великі площі, то варто провести комплексне обстеження. Якщо обстеження показало, що серйозних причин для появи прищів немає, то варто ознайомитися з досить простими і дієвими методами, які допоможуть очистити обличчя від прищів.

Методики очищення обличчя від прищів

Питання: «як очистити обличчя від прищів?» Починає турбувати багатьох з моменту статевого дозрівання. Для того, щоб очистити обличчя від прищів, які виникають з природних причин, в залежності від складності і занедбаності проблеми, ви можете вибрати той чи інший метод очищення обличчя від прищів.

Як очистити обличчя від прищів

Найпростішим способом очищення обличчя від прищів є механічне чищення. Для його виконання необхідно розпарити шкіру обличчя, потім протерши руки спиртом акуратно видавити прищі. По закінченні нанесіть стягуючу маску, а після того як змиєте її, нанесіть крем, який захистить вашу шкіру.

У випадку, якщо прищі знаходяться на великій площі, то очищення обличчя від прищів варто проводити за допомогою пілінгу. На відміну від механічного чищення, пілінг ділять на два великі класи. Кожен з них має свої рекомендації щодо застосування, і тільки косметолог підбере вам саме ту процедуру, яка зможе очистити обличчя від прищів:

  1. Хімічний пілінг дозволяє вирішити безліч проблем шкіри, в тому числі і сліди й шрами від прищів.
  2. Механічний пілінг крім вирішення проблем вашої шкіри, зробить для вас вельми приємний масаж обличчя.

Методики очищення обличчя від прищів

Методами, які не травмують шкіру під час очищення обличчя від прищів, є ультразвукова та вакуумна чистка. Така чистка проводиться в умовах салону і тільки професійним косметологом.

Народні методи чищення обличчя від прищів

Прищі це не тільки проблема сучасності, що й підтверджує різноманітність методів, які використовували наші бабусі та прабабусі. Для очищення обличчя від прищів народна медицина пропонує такі рецепти:

Рецепт від прищів № 1 Сік з татарника колючого використовуємо для протирання обличчя. У випадку, якщо проблема запущена, то поєднувати протирання з прийомом соку всередину по 1 ч. ложці перед їжею.

Рецепт від прищів № 2 Ялицеве масло варто застосовувати для профілактики. Для цього використовуйте ватяні диски і протирайте обличчя, як мінімум раз на тиждень.

Рецепт від прищів № 3 Добре себе зарекомендувала настоянка календули в очищенні обличчя від прищів. Для процедури знадобиться змішати 1 ч. ложку настоянки календули з 1 ч. ложкою меду і додати трохи кип’яченої води. Сумішшю протирати обличчя 2-3 рази на день.

Рецепт від прищів № 4 Картопляно-медова маска дозволить вам не тільки позбутися від прищів, а й поліпшити текстуру шкіри. Для її приготування треба 100 мл картопляного соку, чайну ложку меду і трохи води. Суміш нанести на обличчя на 20 хвилин, щодня протягом 2 тижнів.

Народні методи чищення обличчя від прищів

Якщо не хочете морочити собі голову з приготуванням складів, то віддайте перевагу алое. Ця рослина дуже сприятливо вирішує багато проблем зі шкірою.

Залишити коментар

*

Вгору