Масаж для схудненняПро користь масажу можна говорити годинами. Але сьогодні ми поговоримо про одну його властивість, дуже важливу для багатьох представниць прекрасної статі. У світлі одвічної актуальності теми схуднення, JIJOUR вирішив поділитися зі своїми читачками інформацією про види масажу, які найбільш сприяють зниженню ваги. Забігаючи вперед, хочеться відразу розвіяти міф про те, що за допомогою одного тільки масажу можна серйозно скинути зайву вагу. На жаль, милі дами, без Вашої особистої участі в процесі схуднення ніяк не обійтися. Кращі результати завжди досягаються комплексним підходом до проблеми. Але масаж в цьому комплексі займає не останнє місце.

І так, давайте розберемося в техніках масажу, які можуть нам допомогти в боротьбі із зайвою вагою. Умовно їх можна розділити на три групи:

  1. Апаратні методики
  2. Комбіновані техніки
  3. Ручні техніки масажу (мануальні)

Поговоримо детальніше про кожній з груп.

Апаратні методики

Апаратний масаж виконується за допомогою різних пристосувань. У порівнянні з іншими видами масажу, він вважається менш болючим, але, на жаль, і менш ефективним. Найбільш популярними методиками апаратного масажу в наш час вважаються:

  • Апаратні методики для схудненняГідромасаж – процедура, під час якої фахівець обробляє все тіло, акцентуючи увагу на проблемних зонах. Незаперечною перевагою даної процедури є загальний лімфодренаж тіла з посиленням обмінних процесів.
  • LPG – масаж. Суть цього методу полягає в масажі тіла (необхідно одягнути спеціальний костюм) з використанням ролерів. Процедура відбувається під впливом вакууму. Один роллер захоплює Вашу шкіру, а другий – розгладжує. На сьогоднішній день ця процедура вважається однією з найефективніших серед методик апаратного масажу.
  • Вакуумний масаж (баночний). Популярність даного методу полягає в тому, що, при бажанні, Ви можете освоїти його і реалізувати прямо у себе вдома. Радимо все ж скористатися сучасними пристосуваннями у вигляді силіконових банок або банок з регулятором. Вони менш травматичні, ніж звичайні скляні, і Вам не доведеться мати справу з вогнем.

Комбіновані техніки

Комбіновані техніки масажу являють собою якусь суміш апаратного та мануального масажу. Використання таких технік, безумовно, в рази підвищує ефективність процедури масажу для схуднення.

Мануальні техніки масажу

Мануальний масаж по праву вважається класичним. Ніяка техніка та пристосування, як відомо, не може замінити хороших і умілих рук професійного масажиста. У сфері ручного масажу сьогодні можна виявити також величезну кількість різних технік, що використовуються з метою схуднення.

Найбільш актуальні з них:

  • Мануальні техніки масажу для схудненняСкульптурний масаж. Ця техніка масажу може бути виконана руками, а може проводитися і за допомогою ручних масажерів. До ручних масажерів відносяться різні лопатки, рукавиці, ролики з шипами і без.
  • Точковий масаж. Вид масажу, який найбільше використовує східна медицина. Хороших спеціалістів у цій області не так вже багато. Даний тип масажу виконується шляхом натискання і розминки певних точок на тілі пацієнта.
  • Медовий масаж. Один з найбільш часто використовуваних видів масажу. Медовий масаж може бути виконаний як професіоналом в салоні, так і Вами в домашніх умовах. Звичайно, приємніше віддатися дбайливим рукам масажиста, ніж займатися цим самому. Але зробити це самостійно цілком можливо. Для цього Вам потрібно рідкий мед і незвичайне терпіння, оскільки процедура ця дуже болюча. Суть методу полягає в тому, щоб, нанести мед на проблемну ділянку, покласти зверху долоню, після чого достатньо різко відірвати її від шкіри. Тільки будьте обережні – намагайтеся не робити це ривками, перекочуйте долоню. Відривайте її від шкіри тільки таким способом, інакше не уникнути гематом. Процедуру слід продовжувати до тих пір, поки мед не перетвориться на сіру масу, що нагадує пластівці.
Залишити коментар

*

Вгору