Після святкових застіль найактуальніше питання про схуднення. Спробую на власному досвіді розповісти, як схуднути за тиждень на 10 кг. Це досить складно, якщо ви працюєте в офісі, але все ж реально, якщо ви дотримуєтеся гречаної дієти. Серед позитивних моментів можна назвати те, що ви зможете відчути надзвичайну легкість і стрункість. Дієта дуже проста і не вимагає особливих капіталовкладень. Серед плюсів те, що ви не будете голодувати, так як гречану крупу можна їсти, не обмежуючи себе.

Як схуднути за тиждень на 10 кг

Як схуднути за тиждень на 10 кг за допомогою гречаної дієти

Для приготування гречки необхідно в каструлі довести до кипіння 3 склянки води, а потім додати 1 склянку гречки. Після цього закриваємо кришку і знімаємо з вогню, даємо крупі запариться близько 12 годин. Важливо: в отриману кашу можна додавати сіль, цукор, масло або спеції. Саме ця гречка і повинна бути у вашому раціоні протягом усього тижня.

Специфіка гречки в тому, що блюдо дуже ситне і багато його не з’їсти. Можна продовжувати харчуватися у звичному для вас режимі, а можна внести коригування, наприклад, вечеряти до 18 або їсти коли відчуєте голод. Для того, щоб розбавити гречку, можна вживати з нею нежирний кефір, трав’яні чаї, можна приєднати свіжі овочі. Якщо без солодкого ви просто не можете жити, то можна цукор замінити медом, але в невеликих кількостях.

Як схуднути на 10 кг за тиждень

Всі ми знаємо, що організм людини отримує енергію з вуглеводів. Через те, що в гречці вуглеводів мало організм змушений активувати свої запаси, які він зберігає у вигляді жирів. Фактично це і є той ефект, який дозволяє схуднути за тиждень на 10 кг. Крім цього гречана крупа містить кальцій, магній, калій і залізо, які підживлюють ваш організм і не дають вам відчувати голод, а вітаміни B1, B2, B6, PP, P дозволяють вам бути бадьорими й активними.

Як вийти з гречаної дієти, щоб не набрати заново скинуті кілограми

Для того, щоб скинута вага не повернулася, вам потрібно деякий час дотримуватися дієтичного харчування. Ранок починайте з вареного яйця, в обід можна кашу з салатом, а ввечері просто сирих овочів. Ви самі можете вибирати собі меню, але повинні пам’ятати, що не можна різко виключати гречку з раціону і все ваше харчування за день має бути в межах 500-700 калорій. На другий тиждень можна вводити м’ясо і рибу. Калорійність другого тижня може бути в межах 1300-1500. І тоді ви легко скинете за тиждень 10 кг і не наберете їх заново.

Залишити коментар

*

Вгору