Ця хвороба вражає переважно жінок, але зустрічаються і поодинокі випадки прояву хвороби у сильної половини. Перемогти рак можна без видалення грудей, але тільки на початковій стадії хвороби. Найголовніше, звернутися до фахівця.

Як перемогти рак грудей

Якщо починають турбувати молочні залози, з’являється деформація, біль, соскові виділення і ущільнення, то ні за яких обставин з цим не можна зволікати. Треба негайно відвідати онкологічний кабінет або свого гінеколога. На питання мастопатія це або рак зможе дати відповідь тільки фахівець. Діагноз буде відомий тільки після повного діагностування. Лікар призначає лікування, яке полягає у видаленні самої пухлини, а в запущеному випадку – видалення молочної залози повністю. Так само пацієнту проводять променеву і хіміо- терапію, після якої вже є надія на повне одужання. Необхідно строго виконувати всі рекомендації лікарів. Обов’язково варто проконсультуватися з фахівцем про застосування народних методів. Але навіть якщо лікар дозволяє таке допоміжне лікування, це зовсім не дає підстав припиняти основне лікування.

Деякі народні засоби:

  • можна робити компреси для грудей з меду з подрібненим буряком. Суміш накладається на свіжий лист капусти і прикладається на дві години. Цей компрес так само допомагає при мастопатії.
  • потрібно нарвати листя подорожника, обов’язково свіжі, з виділенням соку. Накладати листя на груди години на дві – три, фіксуючи зверху целофаном. Процедуру необхідно проводити щодня, але тільки в літній сезон, так як взимку свіжу сировину знайти досить проблематично.
  • заварити чотири столові ложки подрібненого кореня живокосту 0,5 літром окропу. Вживати чотири – п’ять разів на день невеликими порціями, близько п’ятдесяти міліграм.
  • змішати звіробій, червоний корінь, материнку і березові листя в рівних частинах. Заварити п’ять ложок суміші в літрі окропу, довести до кипіння. Пити протягом дня замість чаю.

Не можна забувати про періодичний огляд у лікаря, особливо якщо операція не була проведена. Зростання пухлини необхідно контролювати раз в тиждень. Нерідко рак молочної залози виходить вилікувати і без оперативного втручання, з допомогою хіміотерапії в комплексі з застосуванням народних засобів.

 

Залишити коментар

*

Вгору