Жіночий журнал JIJOUR

Дженніфер Лоуренс: Я хочу заміж!

Дженніфер Лоуренс, якій у серпні виповнилося 25, розійшлася зі співаком Крісом Мартіном в кінці літа. До такого рішення актрису підштовхнуло те, що дівчина не відчувала себе потрібною. Самотність супроводжувала її протягом усього періоду їхнього роману. Притому Кріс намагався пригнітити дівчину і завдавав їй цим морального болю. Дженніфер говорить, що начебто вона і була у парі, але при цьому була постійно одна. А в ті рідкісні моменти, коли вони могли побути разом, Лоуренс не відчувала ніякої близькості до своєї коханої людини. Актриса розуміла, що якщо нічого кардинально не змінити, вона, швидше за все, піде у себе або навіть впаде в тривалу депресію.

За словами дівчини, у відносинах з Ніколасом Холтом, вона здобула безліч комплексів пов'язаних із зовнішністю і невпевненість в собі, хоча увагою актриса не була обділена. Вони розійшлися через п'ять років стосунків.

Лоуренс стверджує, що втомилася чекати підходящого чоловіка і вже готова до весілля і сімейних відносин. Вона прагне стати коханою дружиною, створювати затишок, можливо навіть завести дітей. А поки в особистому житті Дженніфер не з'явився коханий, вона стрімко підкорює нові кінематографічні вершини. Деякі фільми з її участю вийдуть до кінця цього року, а також в середині наступного року очікується ще кілька нових проектів.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору