Джессіка Кепшоу чекає дитинуДжессіка Кепшоу поділилася зі світом радісною новиною. Вона знову стане мамою. У актриси, відомої нам по ролі доктора Робінс в серіалі «Анатомія пристрасті», і її чоловіка Крістофера Гавигана є вже троє дітей. Семирічний Люк, чотирирічна Єва і трирічна Поппі шалено щасливі їх скорому поповненню в сім'ї. А в переддень свят ця новина стала особливо радісною. У мережі з'явилися знімки, де вся сім'я Кепшоу весело проводить час за покупками, а сама Джесіка ховає вагітний животик за об'ємною курткою. Зі слів актриси, у неї вже є досвід суміщення роботи та материнства. Два роки тому вона без проблем була з маленькою Поппі на зйомках.

«Зі мною працюють дуже добрі і розуміючі люди. Всі входять у твоє становище і всіляко допомагають. Тому бути з дитиною на знімальному майданчику не становить проблеми»,- сказала Кепшоу. «Я хочу, щоб діти бачили мене активною мамою, якій все під силу».

Коли в недавньому інтерв'ю журналісти запитали Джесіку, як би вона описала себе, як маму - вона відповіла: «Я послідовна, весела і справедлива».

Її слова повністю підтверджують безліч сімейних фотографій, на яких все сімейство просто світитися від щастя.

Джессіка Кепшоу

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору