Джон Госселін не бачить дітейДжон Госселін каже, що його колишня дружина Кейт, несправедливо обмежує спілкування з дітьми. В той час, як Джон, бачить деяких дітей раз на тиждень, за вечерею, всіх вісьмох зібрати разом не вдається вже тривалий час.

«Більше трьох років я не можу зібрати своїх дітей разом. Я бачу лише чотирьох з них у дні, обумовлені з Кейт»,- каже Джон.

Нещодавно, на телешоу, Госселін заявив, що він непричетний до будь-якої інформації, яка блукає в мережі, з приводу своєї сім'ї. Джон Госселін Джон Госселін Джон стверджує, що його діти застрягли між батьком і матір’ю, і від цього сильно страждають. Він не може проводити з ними стільки часу, скільки вважає за необхідне. Всі ці фактори призвели до того, що одного з своїх синів, Госселін не бачив вже більше півтора року. Практично жодного зв'язку з ним у нього немає.

«Коли ми з Кейт вже прийняли рішення розлучитися, керівники телешоу, в якому ми на той час приймати участь, намагалися утримати нас разом. Я вирішив, що це було не правильно. Діти не повинні були бачити крах сім'ї. Я категорично не хотів, щоб наша сімейна драма була на очах у громадськості. Тому я пішов з телебачення. Ми з Кейт намагаємося зберегти мирні відносини, так як у нас є вісім дітей, які заслуговують мати маму і тата»,- поділився Госселін.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору