У родині зірки Голлівуду Джорджа Клуні очікується довгоочікуване поповнення! Мало віриться в те, що відомий актор, підкорювач жіночих сердець, вирішив остаточно заспокоїтися і стати батьком.

Джордж Клуні і Амаль Аламуддин скоро стануть батьками

Ще зовсім недавно ЗМІ обговорювали висловлювання Клуні про дітей і про їх другорядність. Невже це був просто продуманий хід? Але все-таки, інформація про цікаве положення Амаль, дружини Джорджа, надійшла від близького друга сім'ї, який залишився невідомим. Зі слів цієї людини термін поки маленький і ще практично непомітний. Так і в майбутньому пара постарається все заперечувати, так як дуже піклується про здоров'я первістка.

Також є відомості про те, що зачаття відбулося природно, а майбутній тато настільки схвильований, що став буквально контролювати перебіг вагітності. Його стурбованість можна зрозуміти, так як кохана Клуні має дуже мініатюрне тіло і набір ваги у неї зовсім не спостерігається. Притому вік батьків відносить їх до групи ризику. Джордж, намагається огородити кохану від стресів, а також займається задоволенням кулінарних бажань дружини.

Виходячи з останніх фото, на яких є Амаль, очікування малюка протікає легко, так як вона виглядає просто чудово. Сподіваємося незабаром побачити пару Клуні за звичайними батьківськими турботами.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору